Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozó kérés csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozó kérés csajjal, üzenetben?

Figyelt kérdés
Vagy jobban örültök a hivásnak? Amiatt gondoltam, nehogy rosszkor zavarjam telón, vagy valami ilyesmi... Vagy megkérdezni sms-be, hogy felhivthatom-e, ha igen csörgessen, vagy valami hasonló :)
2011. máj. 29. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj neki egy smst, aztán majd válaszol, azt biztosan megkapja :)
2011. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

élőben nem megy? : )

nemrég kaptam facebook-on egy üzenetet, hogy akar velem találkozni egy fiú, akit nem is ismerek, háát azt se tudtam hirtelen, hogy koptassam le : ) meg szerintem sms-ben sem korrekt

szerintem a 2. variációd a nyerő, hogy sms-ben megkérdezed hogy zavarhatod e és utána felhívod..

sok sikert : )

2011. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad ezen problémázni. Csináld ahogy jónak gondolod. Ne éjszaka, munka vagy iskolaidőben.
2011. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó hát gondolom nem idegen neki a lány. Ha idegen lenne akkor én is azt mondanám személyesen tegye, de például sokat vagyok bent az egyetemen és nagyon sokszor nem tudom felvenni a telefont, ezért jobb az sms.
2011. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak személyesen
2011. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!