Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban élők! Volt már olyan, hogy a szakításon gondolkodtál?

Figyelt kérdés

Olyan emberektől várom a választ,akik boldog párkapcsolatban élnek, el sem tudnának képzelni jobbat. Éreztétek már úgy,hogy nem bírjátok és szakítotok? Ha igen,akkor miért és végül miért maradtatok együtt?

Kérlek írjatok kort, nemet, okot is és azt is,hogy mióta vagytok együtt. Köszi:)


2011. máj. 27. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez önmagánam ellentmondás.


Aki boldog kapcsolatban él,eszébe sem jut szerintem a szakításon filózni

2011. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem éreztem úgy, vele vagyok, mert boldog párkapcsolatba élünk.

22/f

2011. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én néha gondolok a szakításra. Hogy milyen lenne szebb izmosabb vagy szexibb pasival, de rájövök, hogy aki most van az is szexi, és még szebb is lehet, és jobb embert soha nem találnék aki jobban szeretne és én is viszontszeretném.
2011. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem a jelen helyzetre értem,amikor nagyon boldogok! Hanem arra,hogy esetleg előfordult olyan,hogy nagyon gondolkodott a szakításon,de sikerült megoldani a problémát és azóta teljesen boldogok.
2011. máj. 27. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
persze
2011. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol előjönnek kisebb-nagyobb gondok, amelyeket jó esetben megoldanak, rossz esetben nem.


Személy szerint én olyan vagyok, hogy minden lehetőséget számba veszek (hú, ez félreérthető, de nem úgy gondoltam), így gyakran megfordul bennem a szakítás gondolata. Erre mondják sokan, hogy ha már egyáltalán felmerül, akkor vmi nagyon nem jó, de pl. nálam ez önmagában semmit sem jelent, az is gyakran eszembe jut, hogy milyen lenne a gyerekeim anyjaként.


Eddigi legnagyobb nézeteltérésünket nem részeletezném, de már olyan 80%-ra vettem, hogy szakítunk, aztán amikor megláttam, ez valahogy rögtön lecsökkent 40-re, de ettől fügetlenül szerencsére meg is tudtuk oldani a dolgot.


F/20, 11 hónapja együtt

2011. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen,időnként előfordul a gondolat.

Legtöbbször azért,mert a bnőm természete időnként eléggé labilis én meg pont fordítva,elégedett és kiegyensúlyozott vagyok.

A labilis emberek meg nem igazán kedvelik magukat és a bnőm,hajlamos a lustaságra is.Egy két nagyjelenet,meg hiszti után néhányszor már elköltözött.Aztán amikor észhez tér,hogy a semmi miatt talált be engem,akkor jön bocsánatot kérni.3-4 ilyen eset után már kiábrándító az ilyen nagyon.

De az is igaz,hogy különbözőségünk ellenére 2-3 hétnél tovább nem bírjuk egymás nélkül.

7éves kapcs 31/F

2011. máj. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban voltam, mint az előző. Csak nálunk nem volt elköltözés. Viszont 10 év után bele fáradtam és elváltunk.

Többször felmerült a gondolat, de egyszer már úgy gondoltam, hogy ennél már egyedül is jobb lenne.


35/F

2011. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jöhet még,ha van:)
2011. máj. 28. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy nem szoktam a szakításra gondolni, hogy megteszem. Úgy szoktam rá gondolni, hogy milyen lenne nélküle? És elképzelni sem tudom. Mi egy éve vagyunk együtt.

20L

2011. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!