Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyen nehéz? Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen nehéz? Mit csináljak hogy könnyebben felejtsem el?

Figyelt kérdés
Én szeretem őt.Ő azt mondta szeret.Egy éve ismerem.Nagyon szerettem régebben de ő észre sem vett,csak mint barát voltam neki,de úgy nagyon fontos.Letettem róla ahogy összejött más lánnyal,én meg ottvoltam vele végig...Aztán rájöttem hogy semmi esélyem, és megpróbáltam elfelejteni.Aztán már egy ideje nincs barátnője,és megint sokat beszélgettünk vele,és észrevettem hogy úgy beszél velem,olyan máshogy.Aztán összehoztunk egy BARÁTI sétát vele és az egyik barátnőmmel.Én készültem rá,hogy előáll azzal,hogy szeret,mert ismerem már annyira.És igazam is lett,csakhogy én nagyon megijedtem,hogy talán nem sikerülne,és elveszíteném nem csak úgy,hanem mint barát is,és azt nem élném túl.Szóval nem kezeltem valami könnyen és hát kiborultam nem is kicsit,szóval egy katasztrófa lett a vége.Másnap este ráírtam,elmondtam neki hogy nem úgy kellett volna,és közöltem vele hogy nem szeretem,ő pedig azt mondta hogy tudja de nem tehet róla hogy szeret stb. mindenkivel,aki tudott róla elhitettem hogy nem szeretem-csak magammal nem.Később megint úgy beszélgettem vele,mint barátom,és az a barátnőm akivel akkor sétáltunk.elmesélte hetekkel később,hogy a srác attól fél hogy elveszít engem mint barát is és még mindig nagyon szeret.Gondoltam,ha lehet még,helyre hozom.Beszélgettem vele,de fura volt.Mondtam neki hogy mondja el őszintén amit akar mert ez így nem jó,és azt mondta hogy kb. 2 nappal az után semmit nem érzett irántam.Kiborultam.Szeretem.Nagyon.Itt közöltem vele hogy nem ez bánt,hanem hogy hazudott vagy neki,vagy nekem.És letöröltem msn-rő,töröltem a kommentjeit facebookról,a közös képeket,a jelölgetős képeket,minden vele kapcsolatosat,de nem töröltem mint ismerős.Az a baj,hogy minden nap szembe jött velem a folyosón,vagy kinéztem az ablakon és Ő ment ott,és rátett még egy lapáttal,nem veszi észre hogy próbálom elfelejteni,kitörölni az életemből,még a facebookos állapotaimhoz hozzászól,mintha semmi nem történt volna,ma is szembe jött velem az utcán és egyszerűen nem bírtam ránézni...aki tud róla,mindenki azt mondja hogy még szeret,és csak azért mondta azt amit mondott,hogy ne tudjam...de ez így annyira fáj. szeretem. :/
2011. máj. 25. 19:28
 1/8 tsz-tag ***** válasza:
48%
ne haragudj, túl hosszú, nem olvasom el.DE szerintem csinálj belőle pálinkát
2011. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huu hát ez elég hosszú, de elolvastam:)

Nem egészen értem, ha te is szereted, akkor miért mondtad neki azt hogy nem szereted???

2011. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem mondta, mert ha egyszer összejönnek, és valamiért nem működik a kapcsolat, akkor lehet, hogy a baráti szálnak is vége lesz. És ezt nem szeretné

De ez nem így van

Ha a gyerek két napra rá nem szeret, akkor csak fellángolás volt. Szerintem üljetek le, beszéljétek meg az elmúlt időt (mindent!), érzelmileg. Ki mit érzett a másik iránt, stb...

Ez a huzavona is oda vezet, hogy mint barátot is elveszted.

Szóval ebből már csak egy hatalmas beszélgetéssel tudtok letisztult helyzetet kihozni. És csak őszintén, ne köntörfalazzatok, még ha a másiknak rosszul is esik

Ezen túl kell esni

Később csak többet szenvedtek

2011. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,azért nem,és az a baj,hogy már azthiszem elvesztettem. :/ megpróbálom. köszi!
2011. máj. 25. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit:-)
2011. máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most is vele beszélek.Nem túl rég írt nekem.Olyan levelet amiben 10szer szerepelt a hiányzol,és 2szer a szeretlek,3szor az imádlak.Csakhogy ez is: "Te vagy a legjobb lány barátom".Azt írta le hogy legyek vele mint lány barát és szüksége van rám és egyszerűen olyan édes volt ahogy írta hogy csak mint barát marad de ne haragudjak rá és én sírva olvastam végig és válaszoltam neki de az a baj hogy még mindig többet érzek...Viszont a közel múltban egy beszélgetésben sikerült neki úgy megnyílnom ahogy még szinte soha senkinek és olyan dologról beszélgettünk amit csak ő tud és nagyon jó volt...Még mindig szeretem,de neki már kilátásban van de nagyon az új barátnő és így boldog. :/
2011. júl. 23. 12:37
 7/8 A kérdező kommentje:
kilátásban az új barátnő...ahhoz képest egy sima sétán,"csak barátok"... szóval sikerült eléggé egymásba gabalyodnunk.... olyan jó volt ott csak én és ő és végig ölelgetett,kézenfogva sétáltunk visszafelé és ahol pont ellentétes irányba kellett mennünk,ott volt 4 nagy ölelés 10 puszi és ha nem vigyázok nagyon szájrapuszi lett volna sokból...aznap öleltem meg először,másodszor,harmadszor,negyedszer....tizedszer...imádom.nemsokára megint találkozunk,és majd kialakul... (:
2011. júl. 29. 13:38
 8/8 A kérdező kommentje:
összejött a csajjal.aki nem én vagyok...én meg miatta sírok (':
2011. aug. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!