Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsinálnátok akkor hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinálnátok akkor hogy ha van egy srác aki a bátyád tökjó haverja. és összejönnétek csak a bátyád nagyon félt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:27
 1/2 anonim válasza:
Ha nekem lenne húgom én is félteném! :) Amugy lehet a bátyád azárt félt tőle mert a haverja és jobban ismeri mint te és lehet hogy látja azt is amit te nem! De lehet hogy csak túl fiatalnak tart még..hány éves vagy? de ezenfelül szerintem ha te nem tapasztalod meg az élet jó és rossz dolgait akkor ki fogja? Ő? nem tud ugyse örökké melletted maradni! Mondd neki hogy elég nagy vagy ahhoz hogy magad dönts! :D de azért fontold meg! :)
2011. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

16 vok....de nemcsak tőle félt hanem kb mindentől:):/

hiába mondok neki akármit...én vok az ő kicsi hugicája...-.-"

2011. jún. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!