Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan múlik a nagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan múlik a nagy szerelem?

Figyelt kérdés
(Kvantitatíve és kvalitatíve) érdekel NEKTEK mi módon, és mennyi idő alatt MÚLT EL a "nagy szerelmetek"? Tényleg az lenne a legfőbb módja, hogy egy másik lép a helyébe?
2011. máj. 24. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem csoda! 3 napig tart!:)
2011. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a másik a helyébe nem rossz megoldás, bár szerintem először a sör+spangli kombó is sokat segíthet
2011. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

@1: ha 3 nap alatt elmúlik, az tényleg csoda. az ilyen gyors lefolyásút én sajnálom is mindig picit... (6 év viszont már "unalmas", ötletek? :))


@2: tegnap a likőr nem vált be, hamarabb kellett volna kérdeznem, azt hiszem. :)

2011. máj. 24. 08:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való,hogy a Magyar pasik úgy 10-15 év után már csak fingani fekszenek be az ágyba a párjuk mellé...
2011. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első "felnőtt" szerelem 3 évig tartó párkapcsolat után még két év volt hogy elmúljon!Lószart nem ért hogy másik volt helyette....ráadásul abban a két évben még össze össze jöttünk,ha érted mire gondolok!:)

Aztán átértékeltem,tudtam nem jó ez sehogy és leléptem végleg...azóta van egy másfél éves kapcsolatom és ő a vőlegényem,az ÉLETEM!

24/L

2011. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi exemmel közel 3 évig voltunk együtt, tavaly a születésnapomon (február 1.) ment el.

Van barátom, akit nagyon szeretek, de Őrá még minden nap gondolok.

2011. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

@4: Örülök, hogy te már megtaláltad az igazit! :)

@5: És ez nem zavarja a mostani kapcsolatodat? (Nekem olyankor szokta.)


[A fentiekben nem fejtettem ki, de 6év = 2év(előtte) + 1év(együtt) + 3év(azóta) ]

2011. máj. 24. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha majd múlik megírom! 5 éve vagyunk együtt, házasok meg minden. Igaz, csak a hétvégén vagyunk egy légtérben reggeltől estig, hétköznap este 7 körül érünk haza. Lehet, hogy nálunk ez vált be.
2011. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsi a kései válaszért.

Barátom tudja, hogy mi történt, tudja, hogy exem hogyan vetett véget a kapcsolatunknak, és megérti, hogy miért nem tudtam lezárni. Amikor együtt vagyunk, akkor kizárom exemet, csak amikor egyedül vagyok, akkor szoktam picit "szomorkodni", hogy miért érdemeltem azt, amit kaptam. :(

2011. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!