Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a 4 éves kapcsolatomon?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 évet voltunk együtt a barátommal,távkapcsolatban. Mostanában már tényleg nagyon sok volt a veszekedés,olyan március környékén betelt nálam a pohár és szakítani akartam,de sírt napokig hogy ne,mert szeret és végül nem tettem meg,mert én is hasonlóképpen éreztem. Azóta normálisan mentek a dolgok,de jött a május,nekem érettségizni kellett,meg nyelvvizsgáznom is 2 szombaton,ezért nem mentem mert hulla voltam meg lelkileg megviselt az egyik érettségi ami szemét módon elég nehéz volt,de ez most nem lényeg. Ezidő alatt nem nagyon írt rám,nem foglalkozott velem.Pénteken el akartam menni hozzá,de nem tudtam mert egész hétvégén dolgozott mondom oks,vasárnap?azt mondta hogy őt nem érdekli... Szombaton ráírtam,hogy beszéljünk normálisan,és mondta hogy szeretne velem találkozni a héten,hogy megbeszélje mi legyen,mert ez így nem mehet tovább. Na és utána nagy nehezen elmondta,hogy már kevés szerelem van benne irántam,és nagyon nagy szeretet,és maradjunk legjobb barátok. Na ezóta ki vagyok mégjobban...és a tisztesség személyesen zárjuk le,holnap találkoztunk volna, a szülinapomon. Nem tudom mit kezdjek a helyzettel,csak sírni tudok és nem fogom fel,hogy ő ezt tette velem... Bocsi hogy ilyen hosszú lett és köszönöm annak aki elolvassa és esetleg tud tanácsot adni.
2011. máj. 23. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy ő ezt tette veled...? Ha egyszer elmúlt a szerelem... és még őszinte is volt...? Mi mást tehetett volna még?
2011. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de nemértem, ha az az őrült lángoló szerelem elmúlik, és megmarad egy nagyon erős szeretet, akkor mér kell szakítani? a szerelem nem tart tovább 3 évnél, a 4 az már hosszú. hacsak valahogy megnem újitjátok, de egy idő után elmúlik, viszont a kialakuló kötődés és szeretet az ami együtt tarthatja a párokat, és az is egyfajta szerelem, csak már nem rózsaszín köd. ezér szerintem hülyeség szakítani. gáz csak akkor van ha kiderül hogy amúgy nemtudják elviselni egymást, de ha amúgy közben nagyon jó barátok is lettek és megértik egymást a fiu és lány, akkor az egy életre szóló kapcsolat alapja lehet. szvsz
2011. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt, hogy két hónapja még halálosan szerelmes volt, és visszakönyörögte magát, csak hogy ő ejthesse májusban... ez elég szemét húzás volt.
2011. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!