Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira féltékeny vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira féltékeny vagyok hogy az már durva, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fűre-fára. Okot nem kaptam a 3 év során soha. De ha beszélget egyik ismerősével vagy csopporttársával már meg tudnám folytani a csajt. Egyre durvábban idegesít. Legszívesebben magamhoz kötözném, hogy rá se nézzen senki másra. Mit tegyek? :(

19L


2011. máj. 23. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ez elég durva... ez már beteges :S volt egy ilyen ismerösöm... szerintem pszihologus :S:S:SS:S:S
2011. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én attól tartok nem tudnám a pszichológusnak elmondani mi is a problémám vagyis hogy nem értené meg

tiszta idióta vagyok vagyis annak érzem magam :(

2011. máj. 23. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ez ellen tenni. Csak tudatos önismeretit tréninggel javíthatsz valamit. Vigyázz, mert ezzel "elüldözheted". Általában az alaptalan féltékenység mögött önbizalom hiány húzódik meg.
2011. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen, nincs túl sok önbizalmam sajnos
2011. máj. 23. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad. Hidd el, nem fog megcsalni, mert valamiért te kellettél neki, és nem más, de ha így folytatod, annak rossz vége is lehet.

Én is voltam ilyen, amíg azt nem mondta, hogy nem tud élni tőlem, mert mindenkit elmarok mellőle, és neki szüksége van más, baráti kapcsolatra is. Ha nem változok, akkor kénytelen lesz szakítani velem.

Ez hatott, és nem mondom, hogy könnyen, de visszafogtam magam.

2011. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már később szóltam. Elváltam, mert nem bírtam elviselni az állandó és alaptalan féltékenykedését.
2011. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

csak annyira nehéz

sokszor vagyok elviselhetetlen :S ok nélkül sokszor

nem tudom mit tegyek :(

2011. máj. 23. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonlo voltam enis!A parom kethete megmondta,h ez igy nem lesz jo,ha nembizok benne semmi ertelme eggyutt maradnunk!!Atgondoltam mindent!Nagyon szeretem ot,es igenis bizok benne,csak mivel az onbizalmam a nullaval egyenlo ezert voltam ilyen!!Igenis engem szeret es velem akkar lenni!!Gondolj teis erre es hidd el rajossz,nincs okod feltekenynek lenned!!En szoritok neked,h tul legyel rajta!!!:)
2011. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!!

Enis mindig az voltam,olyanokat mondtam neki,hogy huha inkabb ra se gondolok,sokszor azon csodalkozom,h meg velem van!Es neki is nagyon sok a lany baratja!!De tenyleg gondold at,ha szereted es nemakarod elveszteni!!!24(L)

2011. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk fordulj orvoshoz, mert ez nem normális viselkedés. Hosszabb távon senki sem tolerálja és egyedül fogsz maradni, amit csakis magadnak köszönhetsz.
2011. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!