Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomrol volna szo. Szeretkezes utan mindig olyan ideges lesz, hogy jon hogy osszetorjon valamit, vagy agyon verje egyik ellenseget (ha van). Mitol lesz neki ez az erzes?

Figyelt kérdés

Meg O sem tudja miert van ez neki es zavarja, amiota el nemi eletet azota van neki, nagyon jol megcsinalja az agyban a munkajat (annyira h nem tudok neha mozogni az elvezettol) de o azt hiszi ahogy eszre vettem h azt hiszi h nem elegitett ki de ez nem mindig van az arc kifejezesen, valami bantja ot s nem akarja elmondani nem ertem ot

volt/van valaki ilyen helyzetben

(ja es nem kamu kerdes hanem valo igazsag)

20 lany


2009. márc. 15. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd pszichológushoz.
2009. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán fura

Talán vmi elvárás magával szemben ami túlzott és ezért érzi rosszul magát utána

Vagy bántja h véget ért és h megint jó legyen várni kell :)

2009. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
mond neki hogy nagyon jó volt meg ilyesmi nyögj nagyokat hogy lássa hogy élvezed
2009. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha 5 perces is vagy 2 oras is akkor is igy erzi magat, nagyon hangos vagyok az agyban jol sikerul minden de megis... a multkor a falba utotte a fejet es azt mondta h "en milyen hulye" vagyok de nem adott magyarazatott

lehetnek hormon zavarai???

2009. márc. 15. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Hello

Szerintem az lehet a baj ,hogy vagy megjátszod magad szex közben és ezt ő észre veszi, vagy pedig te nem tudod őt kielégíteni, mert hiába megy el ,attól még nem biztos hogy kielégíted és ez lehet az oka annak hogy ideges. Próbálj neki többet adni ,próbáld kielégíteni a vágyait és ne csak arra figyelj hogy elmenjen ,mert az nem biztos ,hogy elég neki.Sok Sikert :)

2009. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
feltehetőleg a kimagasló tesztoszteron miatt van, de ez a viselkedés már kóros.
2009. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szorongászavaros, elfojtott agresszió, komplexusok. Szerintem ezek valamilyen kellemes keveréke.

Az ilyet jobb otthagyni.

2009. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!