Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar valójában? Főképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában? Főképp férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés
Jó ideje már, hogy volt köztünk valami. Nem csak szex volt, de nem is kapcsolat. Már az elején megbeszéltük, hogy nem is lesz belőle semmi, csak jól érezzük magunkat, együtt vagyunk, beszélgetünk,iszogatunk, nevetgélünk, maximálisan egymáséi voltunk abban a pár órában.Aztán elkezdett érdeklődni, hogy bulikba kikkel megyek,sőt, a barátaimat is egytől-egyig számon tartotta. Később ez megszakadt. Nagyon hosszú idő után beszélgettünk újra, és azt mondta, mindenben összeillettünk,csak éppen akkor ő nem akarta elkötelezni magát. Ha nem érzett volna valamit irántam, nem keresett volna fel akkor soha. Amikor most találkoztunk viszont úgy viselkedett, mint egy rég nem látott baráttal. Aztán megint jött 1-2 szexuális töltetű sms. Vélemények?
2011. máj. 23. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi kötetlen időket akarja visszahozni, nem vennék rá mérget, hogy komoly kapcsolatot akar. A féltékenykedés sem jelent feltétlenül szerelmet, csak annyit, hogy csak az ő kizárólagos játszótársa legyél. Persze ettől még lehet jó ember, nem akarom lehúzni, csak légy tisztában a helyzettel, és ne éld bele magad valami komoly dologba. :)
2011. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen barátom nekem is van, néha találkozunk, beszélgetünk, szex meg hasonlók.

Éppen tegnap kérdeztem meg, hogy mi a fene van közöttünk szerinte. A válasz az volt, hogy:

Jó csaj vagyok, szeret is, sőt, nagyon rosszul érezné magát, ha megszakítanék vele minden kapcsolatot, DE ő nősülni akar, gyerekeket és nem én vagyok az, akit ő elvenne feleségül.

Mindig voltak mellettem barátnői, vagy én a barátnői mellett? de egyik iránt sem érezte azt, amit irántam. Jó velük az ágyban, de velem még jobb. Lehet velük beszélgetni, de igazán csak én értem meg őt. Ha velem van, minden más, de ez túl jó neki. Ő ezt nem szeretné, csak néha, amikor találkozhatunk.(2-3 havonta). Jó arra gondolnia, hogy milyen volt velem, de együtt élni, azt kösz, nem.

Ja, és kijelentette, hogy ha megnősül, akkor is szeretné, ha a "barátnője" maradnék.

Lehet, hogy a te barátod is hasonló problémával küszködik.

Kérdezd meg tőle!!

Nekem is rosszul esett, amikor mindezt elmondta, de ha így érez ... Tisztelem az őszinteségét.

2011. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt de még szex is.Aztán megint eltűnt és már mással láttam:(
2011. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az esettanulmány:

Nem tudja, hogy mit akar.

Mi, a férfiak viszolygunk az elkötelezettségtől, de nem akarunk teljesen szinglik lenni.

2011. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jogdíjat fogok szedni...

Üdv: aki ugyanezt a kérdést, ugyanezzel a szöveggel írta ki tegnap este 10-kor

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!