Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van? Az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Az hogy csak a gyökerek és a csunyák akarnak komoly kapcsit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:07
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
jó de most nem is azon van a hangsuly a textil zsepin bocs hanem az amilyen állapotba volt
2011. máj. 22. 20:10
 22/30 anonim ***** válasza:

"ő olyan akinek koszos a körme ruha zsepit használ.2 szer kisebb ruhát hord meg még a randin nem kell fizetem:)"


Inkább személyiségjegyekre lennék kíváncsi. Amiket itt írsz az alapján nem lehet senkit besorolni.


Mégis milyen fajta emberre mondanád, hogy gyökér? Mi teszi azzá?

2011. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Keress idősebbet.:) A fiatalok még ilyenek.
2011. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"kapcsit"


Tehát te is szeretnél komoly kapcsolatot.

2011. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező! Én értem a kérdést!

Én is lány vagyok és sajnos engem is a "gyökerek" keresnek meg, vannak jobbak is, de azok vagy bunkók (iskolázottan is!!!) vagy laza kapcsit akaró ribancpasik.


Én a "gyökeret" módosítanám:

-csúnya ember (kövér vagy sovány, vagy nagyon csúnya a profilja, vagy csak szimplán béna az egész ember),

-sokszor alacsony , vagy ha nem alacsony akkor rossz a tartása. De nagy részben tök alacsony. Rövid végtagokkal mint egy kis kerti törpe.

- buta, azért nem járt iskolába,általában szakmunkásképzőt járt, ezzel nincs baj, de azért mert buta, az baj. Maximum egy érettségit tett le de nagyon nehezen

-béna öltözet, pesszimizmus jellemzi

-nagyon rendes, nagyon kedves meg minden, látszik rajta h kompenzál,

-helyesírása borzasztó.


Erre gondolsz, kérdező?


SAjnos ez így van. Aki jóképű az szórakozik, mert a pasik alapjában ribik, tehát hajtja a vére.

A "gyökér" is szívesen becsajozna több nőt, de mivel nem adottak a lehetőségek, ezért még te legyél neki hálás, hogy el akar venni feleségül és lehetőleg szuper gyereket csinál neked, szintén csúnya, kompenzálós furcsa gyerekeket.


Így végülis a "gyökér" fog szaporodni, nem az okos szépfiú...


Mármint ha a nő nem csinálja azt hogy a szép és okos pasitól csináltat gyereket és felneveli a "gyökérrel".


Mivel a "gyökér" csak azért rendes, hogy legyen egy külön bejáratú puncija, különben ha egyik napról a másikra megszépülne és értelmet is kapna, már benne koslatni és le sem szarná többet a feleségét:P


Szóval kérdező, ne add lejjebb, hátha találsz egy normális kinézetű, értelmes és hűséges férfit, aki nem azért akar kapcsolatot mert akar egy p*ncit, hanem mert ő téged akar!!! És nem más nőket:)

Ez a férfiak 0,01%-a

2011. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
köszi.egyetértek:)
2011. máj. 22. 21:16
 27/30 anonim ***** válasza:

válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:54


Hogy én mennyire egyetértek veled!

Én általában azzal ijesztem el ezeket, hogy határozottabb vagyok, mint ők és van saját véleményem:P Na hát...

2011. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

És arra nem is gondoltatok, hogy aki nektek gyökér, az másnak a tuti pasi? Az én férjem is textil zsepit használ, sőt hajlamos felvenni a szandált zoknival(nevelés alatt van..), de mégis ő volt az a fiú, akiért bomlottak a lányok, mikor 17-18 éves volt...mondjuk baromi okos, intelligens, lehet vele beszélgetni, gyönyörű szeme van, meg az egész fiú(férfi már) tökéletes...szóval szerintem nem lehet így leírni, hogy ki a gyökér, max azt, hogy Te kit tartasz annak...Én imádom a férjem, semmilyen "szépfiúért" nem adnám!

25/l

2011. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én írtam nemrégen azt a hosszút " a gyökérről".

Nos a papírzsepit és társait elvonatkoztatva a "gyökér" pasi állandóan egyedül van mert a kutyának sem kell.

És nem azért mert szemüveges, vagy pamutzsepije van...hanem meglátod azt az egyént és összességében azt mondod magadban: na jó, inkább egyedül maradok örökre:S

2011. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
09:51.nek írtam most ezt... szóval egy gyökér nem jön be egy nőnek sem!
2011. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!