Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a barátságból szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a barátságból szerelem az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Nos tehát van egy srác, akivel 3 éve barátok vagyunk. Nevezzük M-nek. Mind a ketten 17 évesek vagyunk. 1 éve M. egyik barátja felvett msnre, és azt mondta nekem, hogy M. szerelmes belém. Nagyon megijedtem, de pár perc múlva rámírt M., és letagadta az egészet. Oké, neki hittem, hiszen miért is ne hittem volna neki. Aztán volt 1 év múlva egy kirándulás. M.-mel mentem, meg még pár barátnőmmel, és valahogy úgy alakult, hogy M.-mel egy ágyban kellett aludnom. És akkor este nem tudom hogy jött, de megfogam a kezét és úgy aludtunk. M. nem is tiltakozott. Más egyéb nem történt, csak fogtuk egymás kezét. Ettől a pillanattól kezdve beleszerettem M.-be, de még magamnak sem mertem bevallani. Miután magamnak is bevallottam, úgy éreztem, el kell mondanom ezt neki, mert nem bírom a hallgatást. Ígyhát elmondtam neki, és ő erre azt mondta, hogy nem tud úgy nézni rám, mint nő, hanem csak mint barát, mert ez neki hirtelen jött. Oké, elfogadtam, maradtunk ugyanolyan jó barátok, mint eddig. Aztán most kb. három hete folyamatosan azt veszem észre, hogy másképpen viselkedik velem. Olyanra gondolok itt, hogy velem akar mindig lenni, elmond nekem mostanában olyan dolgokat, amiket eddig nem is tudtam a múltjáról. Ha velem van, és valaki más is beszél hozzá, akkor azt a mást már meg se hallja, csak engem. Azt mondta nekem, hogy többet szeretne tudni a belső érzéseimről, meg úgy mindenről, és szeretné, ha vele beszélném meg a dolgokat. Cserébe ő is elmond mindent mint ahogyan fentebb már leírtam. Úgyhogy elég érdekes ez, hogy ennyire kitüntet mostanában a figyelmével. Eddig még sosem csinált ilyet. Nem tudom vajon megváltozhat-e ez a "nem tudok úgy nézni rád.." című dolog. Mit gondoltok, jelentenek valamit ezek a dolgok? Belémszerethet még vajon M.?
2009. márc. 13. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Rádöbbent h mégis szeret.

Ez remélhetőleg szerelem jele.

2009. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt nem mertem magamban még megfogalmazni, mert hátha nem igaz, és akkor pofáraesés következik.:S Bár szükségem lenne több véleményre is...
2009. márc. 13. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy közeledjen feléd. Szerintem benne is megmozdult valami irányodban. Sok sikert!
2009. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami elkezdődött, az tuti! :)

Hagyd, hogy beszéljen neked az érzéseiről, hallgasd meg őt mindig.

Észre fogod venni, hogy ezek haveri beszélgetések, vagy sem. Pl. ha csajokról mesél neked (hogy pl. ki tetszik neki, vagy kivel msn-ezik vagy ilyesmi), akkor csak barátként tekint rád.

Ha nincsenek ilyen dolgok, akkor annyi van, hogy bízni kezdett benned, és szerintem ez elég jó jel :)

Arra vigyázz, hogy maradj mindig Nő előtte, ne csinálj vele olyan dolgokat, amit csak egy haverral csinálna az ember. Sőt, mutasd meg neki, hogy milyen jó csaj vagy, hadd lássa meg benned a Nőt! :)


Szerintem a szikra már megvan, csak lángra kell lobbantani! :)

Csak ügyesen!

(Egyébként személy szerint nem hiszek a fiú- lány barátsákokban, szóval én látok esélyt arra, hogy össze fogtok jönni) :)

2009. márc. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. ^^
2009. márc. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!