Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vett egy kámaszutra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vett egy kámaszutra típusú könyvet. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés

elsősorban kiakadtam, hogy nem mondta volna, hogy elégedetlen lenne velem, vagy újítani kellene, semmit!

a balhéban kidobta a kukába.


semmilyen indokot nem mondott miért vette, csak annyit: "le volt árazva 4000-es könyv 800-ra.


most legyen lelki ismeretfurdalásom, vagy ne?


hova tegyem?

főleg pasik válaszát várom, minek van erre szükség 2 éves párkapcsiban?

vagy egyszerűen egy könyvesbolt mellet sem lehet elmenni, úgy, hogy ne a szexre gondoljatok?


ha lányok tudnak tippet, vagy ők hogyan fogadnák ezt, azt is várom!!


2011. máj. 18. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet pont téged szeretne meglepni valami újjal :) 19f
2011. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és az a véleményem, hogy túlságosan felfújod ezt az ügyet. Ez csak egy könyv. Kíváncsi rá, ebben nincs semmi rossz. Ne dramatizáld túl!
2011. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi heti szinten ilyesmit vadászunk, de állati a szexuális életünk, nem azért csináljuk, mert valami rossz, ez is egyfajta játék, csak felnőtteknek, lazíts már egy kicsit, mi a baj ezzel? Szeretni akar téged, minden hogyan, ahogy emberileg lehetséges, mi a baj ezzel? Minden férfi valahol gyerek marad, legyél a játszótárs és kész, lazíts már! Örülj, hogy veled játszik! :)L27
2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kiakart probálni veled valami ujat szerintem... most komolyan ebbe mi rossz szándék lehet? akkor lehetnél kiakadva ha nem neked hozta volna haza hanem másik lánynak.
2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

sajna egy régebbi barátom megcsalt

és a megcsalás előtt, komolyan teljesen más volt az ágyban, mire a végén megkérdezte, hogy most ez jó volt e, vagy hogyan lett volna jobb


azután megcsalt, vége


tehát rajtam "gyakorolt"


és bennem hirtelen ez mozdult meg, amikor egy pasi újításra vágyik, valójában új nőről álmodik....


ijesztő volt, pláne, hogy magyarázat nulla


ok, lazítsak

hát nem könnyű

2011. máj. 18. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Az a véleményem, hogy egy igazi, hisztis, buta liba vagy.


25 N

2011. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egy-két élet adta "pofon" után majd' rájössz, hogy messze vagyok én a hisztitől
2011. máj. 20. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igy leirva ezt mar szerintem ertheto.. nekem is elozo baratom mondhatni "nem volt huseges tipus" es az uj baratom ha csak belajkolja egy masik lany kepet idegrohamot kapok :S pedig en igyekszem nem feltekeny ....-kent viselkedni, de ez neha nem konnyu... nem tehetsz mast minthogy megbizol a baratodba es megbeszeled vele a dolgot... nyilvanvaloan nem akart rosszat szegeny.. es probaljj meg ujra bizni az emberekben ;) sok sikert kivanok ebben! :)
2016. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!