Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Msn és Facebookon kívül hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn és Facebookon kívül hogy lehet még beszélni egy fiúval?

Figyelt kérdés
na szóval van egy fiú az iskolába. Facebook chat-en sikerült elkérnem az msn címét és ott beszélgettünk párszor. De sajnos szombat óta óta rossz az msn-em is és a facebook-is, mert msn nem írja ki ha fent van, az fb pedig még a profilját se engedi megnyitni :S. Esetleg aki ért az informatikához az segítsen vagy pedig máshogy, hogy beszéljek vele? 15/l
2011. máj. 17. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
óóó istenem...mi van ezzel a világgal..még csak 23 vagyok de 80nak érzem magam.Letiltani valakit msn-en tiszta gáz!!!!Nem, hogy az emberek oda mennének egymáshoz és megbeszélnék, hogy mi van....én ezt nem érem...
2011. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Óóó bázzeg, ez a kérdés komolyan fájt! Ennyire nem lehet netfüggő ez a nyomoronc generáció, ugye nem??
2011. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok de én is öregnek érzem magam, jó én is facebookozok mert még az a korosztály vagyok.Kinézik az embert ha élőben ismerkedik ,midnenki neten nyomul, élőben meg sem tudnak szólalni, félénk mindenki, és ez a jövőben csak rosszabb lesz, emberek neten járnak, és majd neten fognak szexelni:D

21f

2011. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:49


köszi a választ, nagyon hasznos volt :D már barátnőmmel megis csináltuk és felvettük őt.. Szúrkolj

2011. máj. 20. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!