Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Vagy csak szimpla barát? :S

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete szakítottunk barátnőmmel. Másfél évig voltunk együtt. Azután 1 héttel azt mondta, már nem szeret. A kapcsolatot tartottuk, továbbra is beszélgettünk, bár ezek a beszélgetések elég feszültek voltak. Mivel láttam rajta, hogy nem igazán akarja velem fent tartani a barátságot, vasárnap rákédeztem, hogy akarja-e, hogy eltűnjek az életéből örökre. Ezt délután kérdeztem.


Még aznap este írta, hogyha szeretnék, akkor másnap találkozzunk. Én nagyon szeretem őt még mindig, ezért persze, hogy belemetem. Ez volt tegnap. Nagyon jól elvoltunk, sokat nevettünk, és beszélgettünk. Mikor megpusziltam az arcát, akkor nagyon elpirult, és fülig ért a szája. Öleléssel váltunk el.


Azóta, ha mondjuk telefonon, SMS-ben beszélünk, nagyon kedves, és figyelmes. S azt mondta, hiányzok neki, és szeretne velem továbbra is találkozni. Ha nem jön össze a találka, akkor szomorú, és levert.


Ma is találkoztunk reggel. Nagy, s őszinte mosollyal az arcán köszöntött. Később, mikor az arcát megsimogattam, akkor felhőtlenül boldog volt, és láthatóan nagyon jól esett neki. De ez az összes érintésemmel így van.


Ha rám néz, akkor mindig kedvesen mosolyog. A tali végén ő kezdeményezte az ölelést. Szorosan ölelt, mintha nem akarna elengedni soha. Kétszer kellett elmondania, hogy mennie kell, mert mikor elengedtem, akkor ismét szorosan megölelt, és a fejét a vállamra hajtotta mindig. :)


És ez még csak 2 nap eseménye, s én ezekből úgy érzem, hogy szeret, de az Istenért sem akarom félreérteni a helyzetet. :S


Ti mit gondoltok?


2011. máj. 17. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Megbánta, hogy azt mondta, hogy már nem szeret, de nem mer új esélyt kérni.


2 lehetőség, az hogy egy gyökér érzelgős pasi vagy, aki nem tudja elviselni a szakítást és ezért eljátsza, hogy jóba akar maradni veled, csakhogy a lelkiismerete tiszta maradjon.


De te nem tűnsz a második esetnek.


Tanács: Kérdezd meg, hogy mit érez irántad, pl msn kérd meg, hogy írja le részletesen.

2011. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószinűleg az ő életében is ugyanolyan fontos vagy, mint te neki, csak a kapcsolatotok átment barátságba. Persze benne van még a régi szerelem emléke, de nem egyszerű a dolog. Várd ki a dolgot, adj neki időt és ne kezdeményezz! Tudom, mennyire szar, hogy ott van melletted de mégsem, mert én is ugyanezt csináltam. A volt barátnőmmel mi is összejártunk, miután szétmentünk, sőt, még le is feküdtünk a szakitás után többször is, mégis mikor rákérdeztem, világosan kifejtette, hogy nem szeret. Körül-belül egy adag tehénszarnak éreztem magamat. Utána elvettem a telefonját, kitöröltem belőle a számomat, közöltem vele, hogy felejtsen el, ne is keressen. Fájt, de még mindig jobb, mintha csak kinoztuk volna egymást. Várj, aztán kérdezz rá a dologra. Ha nem szeret, mint szerelmet, akkor önzés, amit tesz, ha barátként gondol rád (ami neked baromi nehéz lesz a múlt eseményei után), akkor meg rajtad áll, hogy jó-e neked igy ez az egész. Sehogy sem egyszerű. Megkérdezhetem hány éves vagy? 20 körülire tippelek...
2011. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket. :)


Igen, mást nem tehetek, mint várni. Abban bízok, hogy valahogy felejtetni tudom vele a régi fájdalmakat, s akkor talán kaphatnánk még egy esélyt.. :S De ha nem, akkor.. Azt hiszem, én is hasonló módszerrel élnék, mint te. Nem tudnám elviselni azt az érzést, hogy bármikor találhat helyettem valaki mást. Egyszerűen felemésztene. Inkább megszakítanék vele minden kapcsolatot, mert akkor legalább "csak" annyit kellene elviselnem, hogy már soha nincs velem.. De még ez az érzés is jobb lenne, mint a másik.. :S Na de majd eldől. :) És 16 éves vagyok még csak. (meg is.)

2011. máj. 17. 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Ehhm.. a zárójeles részből kimaradt egy "ő" betű. :)
2011. máj. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!