Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Nem tudom felfogni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok... 178/73 kiló,sportos alkat.Vannak céljaim az élettel.Pl most nyelvvizsga,egyéb tanfolyamok aztán bekerülni egy suliba mert ahhoz kellenek.Tehát nem úgy vagyok hogy csak lesek ki a fejemből hogy majd lesz valami...Mégis pár kapcsolat terén mintha meglennék "átkozva" 21 éves korom óta "megbénultam" senkim nincsen.az előtt volt 3 komolyabb is azóta semmi..egyszerűen nem tudom felfogni mi lehet a gond mert alapjáraton őszinte,normális ember vagyok...Ha van 1 kiszemelt akkor a találkozó előtt 1-2 hétig ismerkedünk pl msnen.Aztán mikor találkozunk ált összejövünk de 1 nap vagy egy hét múlva közlik h mégse:S Mert pl hogy túl sok dolog történt az első találkozón...pl csók...kicsit sztem vicces mert ez nekem nem túl sok,túl sok nálam kb a lefekvés lenne...és már ott tartok h 2 éve ez megy,hogy szinte már lassan idegbeteg leszek emiatt... valami vélemény?
2011. máj. 15. 12:05
 1/4 asdface ***** válasza:
lassú víz partot mos
2011. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz kimozdulnod, ha el is akarsz érni valamit. Ne msn-en ismerkedj, ha egy mód van rá.
2011. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mozdulok én,de itt ahol vagyok Heves megyében ált nincs nagy élet:)
2011. máj. 15. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha neten ismered meg az illetőt,akkor ne mindjárt 1-2 héten belül találkozzatok.Kicsit húzzátok az időt,nem kell rögtön találkozni.

Adj időt hogy jobban megismerjétek egymást és akkor találkozzatok amikor úgy érzed hogy " na mostmár tényleg,de tényleg,nagyon komolyan kell találkoznunk".

2011. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!