Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor vörösödik el egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vörösödik el egy srác egy lány érintésétől?

Figyelt kérdés

Ha bejön neki vagy ha nem?

Múltkor megérintettem egy pasit, vagyis elkezdtem masszírozni, de ő elhúzódott tőlem, és leállitott, mindemellett pedig totál elvörösödött.


2011. máj. 9. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, nem minden férfi egyforma. Mindenki egyéniség, másképp reagálnak hasonló helyzetekre.
2011. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, én csak véleményekre vagyok kiváncsi, tudom, hogy mindenki más és más.
2011. máj. 9. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

én soha...

max akkor ül ki kékes sápadság az arcomra ha a csaj megmarkolja a szerszámot, és egymáshoz dörzsöli a mogyorókat :S :S :S

:D

2011. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, magamból ki indulva ha egy olyan lány érint meg, vagy esetleg ha már megfogja a kezem simán zavarba jövök, elvörösödök. Szerintem ez sok fiúval így van. Ha nem tetszik nekem az illető akkor nem valószínű, bár ki tudja:D


19/F

2011. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még lehet fel is izgult..

Fordítva megfogalmazva:

Aki hidegen hagy, az hidegen hagy.

Totál.

Mondjuk tudok úgy csinálni is, de csak egy pontig.

:)

2011. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!