Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szoktatok látni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok látni olyan párokat, ahol a fiú ronda, a lány meg szép?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol szoktatok ronda fiúkat bnővel látni? Mert én még eddig sehol. Viszont ha tényleg létezik ilyen, akkor az is érdekelne, hol lehet olyan lányt találni, aki egy ronda fiúval összejönne.
2011. máj. 8. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi az, hogy ronda? ez abszolút relatív. nekem például már tetszett olyan fiú, akit mások csúnyának gondoltak, de szerintem nagyon is vonzó volt. szóval ez ízlés kérdése, biztosan te is tetszeni fogsz valakinek. mondjuk az ilyen kérdésekben az az érdekes, hogy az egyik fél (aki saját maga szerint ronda) elvárja, hogy aki összejön vele, az szép legyen. de ez már megint csak relatív. :D szóval ne aggódj, lesz neked számodra szép barátnőd, és annak a lánynak te is jóképű leszel. :)
2011. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én régen azt hallottam hogy egy szép lány azért jön össze egy rondácskább fiúval mert ő jobban odafigyel rá nem tudom mi igaz belőle(:
2011. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Sajnos van olyan is, akit mindenki rondának talál :(

2. Ilyenről még nem hallottam. Mindenhol azt látom, h a lányoknak a külső a fontos, nem az odafigyelés.

2011. máj. 8. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:
11:17-es, ezt azért nem hiszem. csak még nem találkoztál azzal a lánnyal, aki helyesnek talál téged. amúgy igenis fontos a belső is, mivel ez a külsőt is megszépíti. én legalábbis így vagyok vele, aki meg kirakat pasit keres, az így járt, egy ilyen kapcsolatban valószínűleg nem lesz szerelemben része az embernek (és most ezzel nem azt akarom mondani, hogy a "szépfiúk" nem lehetnek szépek belülről is, de ha valaki csak a külsőre megy, akkor az már eleve rossz kezdet egy kapcsolatban).
2011. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*mármint 11:17-es voltam, azt akartam írni. :D
2011. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyi lánytól hallottam már, h neki a belső fontosabb, mégis a külsőm miatt nem kellettem soha senkinek.
2011. máj. 8. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom senkinek nem tetszik. Mindenki az mondja, (főleg anyám), hogy nem egy ilyen fiút képzelnek el hozzám. De engem nem érdekel más véleménye, én vele boldog vagyok és én szépnek látom őt. :PPP
2011. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, és hol lehet ilyen lányokat találni, mint te, csak szingli változatban? :)
2011. máj. 8. 11:34
 9/11 anonim ***** válasza:

1. filmekben

2. ha a srac gazdag

2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:) Én pl. chaten beszélgettem régen mert unatkoztam, és mi ott ismerkedtünk meg 3 éve. De ezt az ismerkedési formát nem ajánlom, mert ritka nagy szerencse kell hozzá. Meg persze nekem se az volt az elsődleges célom, hogy pasit találjak ott, hanem csak annyi, hogy elüssem az időt.
2011. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!