Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a volt barátnőmön. Érzem, hogy csak ő kell. Valami megoldás? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 2hónapja szakított velem a barátnőm, azzal az indokkal, hogy nem érzi már azt a szerelmet, amit érzett.

(az utóbbi időben eléggé el is hanyagoltuk egymást, keveset találkoztunk)azóta jött elő ez.. Eltelt majdnem 2hónap és megpróbáltam magam túltenni rajta és nem gondolni rá, de nem megy..mindig előjön valami régi közös emlék, hogy milyen szép volt.:( 1hónap után újból felhoztam neki, hogy próbáljuk meg még egyszer előröl, de azt mondta,hogy nem érzi azt amit kéne és nem akar most pasit. De én ezt nem tudom elfogadni( lehet,hogy hiba is ), egyszerűen ő jelenti az életemet, érzem, hogy ő nekem az igazi és ha rám hallgatna tudom, hogy sikerülne újból, mert másképp csinálnék mindent. de ő nem akarja és én már depis vagyok annyira szeretem őt és nembíróm nélküle.. lenne lány akit megkaphatnék, de senki más nem érdekel csak Ő. Addig várok ameddig csak kell, csak nem tudom meddig bíróm már nélküle:/ Próbáltam kimozdulni, programokat csinálni, barátokkal lenni, de mindig ő jár a fejemben, nem tudom őt kikapcsolni.. Ja és fél évig voltunk együtt. Valaki tudna adni valami tanácsot, hogy hogy tudnám visszaszerezni és elérni, hogy újból belém szeressen? Nekem csak Ő kell:(


Köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat!


16/F


2011. máj. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebből már nem lesz semmi, add fel barátom.

Egyszer egy részeg ember mondta azt, hogy 2 év alatt minden elmúlik. Igaza volt, 2 év után bárkit el tudsz felejteni. 2 hónap még semmi.

2011. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Főleg pedig próbáld nem sajnálni magadat. Minél inkább belelovagolsz a fájdalmadba, annál rosszabb. Idővel elmúlik. Kösd le magadat mással. Keress új kapcsolatot. Nehéz, de sikerülni fog.
2011. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez van,1hónapja hogy nem vagyok vele,én szeretem a fiút ő állítólag engem nem,de vannak jelek ami másra utalnak,én is várok...én elkövettem azt a hibát hogy túl sokszor hoztam fel ami kettőnk közt volt,2napja nem beszél velem,szerintem hagyd egy kicsit pihenni a beszélgetést meg mindent és egy idő után próbálj érdeklődni újra...én is ezt teszem
2011. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Én még nem tudom feladni, küzdök ameddig megy:)


Kedves második!

Ugyan azt mondom, mint az elsőnek és még annyit, hogy nem tudok más lány után nézni, külsőleg lenne, de Őneki a belső értékei fogtak meg:/


Kedves harmadik!

Ugyan ez van itt is, őt is kezdi idegesíteni, hogy mindig ezt a témát hozom fel..:S én is azon vagyok hogy ezt mellőzem de nehéz visszafogni az érzelmeket:/ próbálok vele barátként beszélgetni és elhülyéskedni és várok hátha előjön benne az, hogy kellek neki :/ :)

2011. máj. 7. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nagyon meg fogod bánni, hogy nem adtad fel. Én is megbántam. Újra és újra visszarángatod magad bele, ahelyett, hogy túllépnél.
2011. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első!

Próbáltam túllépni nem is egyszer de max. pár napig ment s utána előjött megint minden.. most is próbálom rászedni magam, hogy ne gondoljak rá, de nagyon nehéz és nekem még nem megy:/

2011. máj. 7. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállás 20 éven felül lesz majd derék. Most menj sportolj, tanulj csavarogj a haverokkal.
2011. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerelmi bánatra egyetlen gyógyír az idő... Sajnos nem tudsz mit tenni, ha nem fogad vissza. Szórakozz sokat, csajozz, éld az életedet, és hidd el egy kis idő múlva azt veszed észre, hogy egyre kevesebbet gondolsz rá. De az is megoldás, ha összejössz valakivel. Nekem általában ez a megoldás segített leginkább. :)
2011. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!