Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinaljam hogy eszre vegyenek?

Figyelt kérdés
valahanyszor ha kinezek magamnak valakit vagy nem veszi eszre h erte rajongok vagy nem ertem az egeszet :D nem mondhatom magamrol el azt hogy kegyetlenul nezek ki epp elenkezoleg nem viselkedek undoritoan ,,hulyen´´ egy tarsasagban sot abszolut normalis vagyok es megsem kellek senkinek :/ na ez egy kicsit aggaszto.. de nem elhetek ugy hogy MAJD a szerelem ram talal...hianyzik hogy nem vagyok szeretve
2011. máj. 7. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem vesznek észre,akkor buta emberek közé jársz.
2011. máj. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha lány vagy: a srácok kiszúrják ha görcsösen fel akarsz szedni valakit... :/ csak legyél laza ismerkedj, mosolyogj és meglátod majd eljön a te pillanatod is ;))


ha fiú vagy: legyél laza és kedves =)


15/L

2011. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elso valaszolo-meglehet :D...masodik valaszolo lany vagyok 15 mindig laza vagyok es kosza tippet :)
2011. máj. 7. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:

ha mindig laza vagy, lehetséges, hogy nem mernek közeledni hozzád.

fogd egy kicsit vissza magad.

2011. máj. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amúgy már nem azért, de nekem van pár olyan ismerősöm, akik azt hiszik magukról, hogy normálisan viselkednek, háát, kinek mi a normális...

ezzel nem azt mondom, hogy nálad ez a helyzet, csak épp eszembe jutott.

persze van nekik barátjuk, csak épp a fiú is éppen olyan gyagyás, mint ők, akik "normálisak".

2011. máj. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utáld a kínaiakat. A Romper Stomperben minden skinhead fiúnak az ilyen csajszik jöttek be ;)
2011. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dobd le a goncod es jarj mesztelenul !
2011. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyugi csak viccelek latom te is romaniabol vagy :)

nekem is hasonlo a problemam :-< , igaz van olyan lany akiakarna tobbet is epp jelenleg is de tul messze (kb 800km )

:( es igy nemigen lathanam es eleg szar erzesvolna , hogy meg nem vol semmi egy tavkapcsba kezdeni

:( mondtam is neki ,hogy ne neagyon altassa magat mert a kozeljovoben egyelore nincs penzem utazgani :) ( de o remenykedik tovabb ) ( szegenyke :( ) a kozelembe persz egy lany sincs ki ilyen kedves es ennyire erdeklodo lenne irantam mint o :(

2011. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!