Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hülyeség? Mit gondoltok róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hülyeség? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Imádom a barátomat, de szeretnék vele szakítani.. És úgy lenni vele (minden téren), hogy már nem járunk! Ez őrültség?
2011. máj. 6. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de ha imádod, akkor miért akarsz szakítani? ok nélkül? ezt nem értem...
2011. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért?nem vagy szerelmes?
2011. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca. ***** válasza:

akkor van értelme, ha azért cisnálnád mert:

1. mással is akarsz szexelni

2. túlságosan bezár a párod.


ha minden tökéletes és nem akarsz mást akkor értelmetlen.

2011. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De szerelmes vagyok... Csak megfolyt a sok együttlét jólenne csak egy szeretői viszony vele! Persze szerelemmel!
2011. máj. 6. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez hülyeség.
2011. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez hülyeség. Ha szereted, akkor nincs olyan, hogy megfojt a kapcsolat, vagy túl sokat vagytok együtt. Az ember ha szerelmes, állandóan a párjával lenne, nem? Persze vannak olyanok, akik szó szerint ráakaszkodnak a párjukra, minden lépésüket követik, ez idegesítő tud lenni, és ilyenkor tényleg megfojtja az embert. De ha nincs ilyesmiről szó, akkor nem értem, miért akarsz szakítani. Az elég hülye magyarázat, hogy mert úgy olyan lenne, mintha szeretők lennétek. Így miért nem jó a kapcsolatotok?
2011. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szégyeld el magad! Ez önzőség és gerinctelen emberekre vall.
2011. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha már ezen gondolkodsz,akkor nyílván baj van.Vagy a pároddal van valami kifogás,vagy veled...Szóval ez biztos nem igazi szerelem:)
2011. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha megmondod neki, hogy mit szeretnél, vagy csak hogy kevesebbet legyetek együtt. Nem kell azért szakítani.
2011. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem is, a kevesebb találkozás megoldaná ezt a problémát
2011. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!