Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok csókolózni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 9 hónapja vagyok együtt barátommal. Mostanában nem szeretek vele csókolózni. Sokkal jobban szeretem az arcra puszikat, mint a csókot. De miért? Sajnos ez az egészbe elbizonytalanított, mert ha már csókolózni nem szeretek akkor lehet őt sem igazán szeretem? Néha ha rám jön akkor nagyon sokat csókolgatom, de csak ritkán jön rám. Valamint sokszor már idegesít amikor állandóan csak azt hallom hogy naa csókolózzunk már. Ilyenkor van h megcsókolom de csak azért h neki jó legyen. Mit gondoltok erről? :S
2011. máj. 5. 16:58
 1/9 Kingaa1 ***** válasza:
azt hogy kinövöd... Az a második legjobb dolog amit a nyelvvel és szájjal lehet csinálni:)
2011. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy te most azt várod, hogy "miért nem csinálom" kérdésre mi tudjuk a választ? Hm... érdekes. Tehát úgy gondolod, hogy jobban ismerünk téged, mint te magadat?
2011. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem azt várom hogy ti tudjátok helyettem, bocs ha félreérthető lett a kérdés.

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék ezzel kapcsolatban.

2011. máj. 5. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán ez még nem szerelem. De lehet, hogy nem vagy elég érett rá. Nem baj. Annál jobb lesz az igazi, később.
2011. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Testileg még nem vonzódsz a párodhoz. Majd.
2011. máj. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt...és nekem még korábban is mint 9 hónap...:)Ez nem olyan nagy baj, meg biztos az is bezavar hogy ő ennyire akarja. Mond meg neki hogy ne mondogassa folyton mert úgy csak elmegy tőle a kedved...ha olyan a helyzet hogy kettesbe vagytok közel stb, néha néha azért csókold meg hosszún, nem olyan orssza az :)
2011. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem olyan rossz az *
2011. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Istenem,hogy egyeseknek milyen nagy problémájuk van-.-
2011. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm aki értelmesen írt!


Utolsó elnézést hogy feltettem a kérdést...

2011. máj. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!