Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy tényleg én vagy csak a pénzem kell e neki?

Figyelt kérdés
Tippekre, trükköket lennék kiváncsi! Én F/20 ő L/18 2 hónapja vagyunk együtt..
2011. máj. 4. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az elején kellett volna úgy indítanod, hogy ne tudja, hogy neked sok pénzed van.
2011. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pl nem veszel meg neki mindent, amit kér. Nem mentek el minden este vacsorázni, elviszed kirándulni, vagy olyan helyekre, ahol nem kell költeni.

Alapjában véve a legtöbb lánynak számít a pénz. Nem mindnek úgy, hogy csak pénzes pasit akarnak, hanem olyat, aki majd tud pénzt keresni később, mert van rá affinitása. Ez nem baj, mert hát ma már ez nyújtja a biztonságot, ők meg ezt keresik.

Ne bánd, hogy a pénzedet szereti, ha mindig lesz belőle elég, akkor mindig szeretni fog téged is.

2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegy? A lényeg, hogy veled van! Ez nem igazán fog kiderülni és ha csak a pénzre hajtana, akkor hosszabb távon ő fog nagyot szívni.
2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kingaa1 ***** válasza:
menyjetek a természetbe, és vigyél szendvicseket, meg olyan dolgokat, ami pár forintotba kerül csak. Ha ő nyavajog hogy most milyen jó lenne egy gyorsbüfében lenni és meleg kaját enni s nem érti hogy miért nem vitted oda, akkor csak a pénz... de ezt kifejezheti más formában is:)
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem... volt már hasonló, de persze azért az eszem nekem is helyén van ne aggódjatok! :) Kitaláltam már egy tuti trükköt, amivel ha akarja hülyének nézhet, de én azt észre fogom venni, mert csak ő hiszi majd azt ahogy tényleg hülyének nézhet... Nem írom le mivel érem ezt el mert hátha olvassa! Nem szoktam mindenhova elviszegetni...
2011. máj. 4. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébkét miből merült fel ez a komoly kétség, te veszed a több fagyit?
2011. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha felmerül a kétség akkor a pénz kell neki! ne hagyd magad!
2011. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát...sztem alapjába véve minden lány jobban szereti ha a hapsija nem csóró, de kevés van aki arra hajt h tényleg sok pénze legyen. Sztem kérdezd meg a haverjaidat h ők mennyit költenek a barátnőjükre. Pl. egy hónapban egyszer menjetek moziba(dvd-zetek otthon, mint mindenki) Ha étterembe mentek legyen apropója, szal csinálj mindent úgy mint azok akiknek átlagos az anyagi helyzetük. Ha nyafog, akkor egyértelmű a dolog.
2011. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a hülye trükköket! Mi teszteltük egymást az elején a párommal, trükköztünk, a vége egy csomó félreértés lett és majdnem ráment a kapcsolatunk.

Inkább figyelj oda a reakcióira: mennyire követelőző anyagilag, mennyire számít neki a luxus annak ellenében, hogy kettesben legyen veled (ne az legyen azért a mérce, ha néha el akar menni szegény szórakozni is), mennyire akarja inkább a te pénzedet költeni a saját dolgaira, vagy inkább egyedül próbálja megoldani, stb.


Azt felejtik el sokan a másik "tesztelése" során, hogy ez a tesztelés róla is ad egyfajta képet és ha a másik meg is felelne a tesztnek, lehet, hogy pont emiatt a hamis kép miatt nem kér belőlünk.

2011. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki menyirre ért közületek a másik kontrolláláshoz vagy tudatalattiának a befolyásoláshoz... Nem szokott nyafogni eggyáltalán magátol is megoldja a dolgait és nem nagyon vár el semmit tőlem... De van amikor úgy érzem nem nagyon szeret(márha mondhatom ezt 2 hónap után)! Hisztizni nem mer mert tudja hogy nálam nincs cicoma... Semmilyen félre értés nem lesz ebből az egészből csak a tudatába már elindult egy folyamat ami nem egy hamis kép vagy ilyesmi..
2011. máj. 4. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!