Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris1910 kérdése:

Szakított velem a barátnőm, maradjunk barátok?

Figyelt kérdés

Vagyis maradjak a barátja? több mint fél év után szakított pedig nagyon szerelmes volt belém ez biztos és én is belé(még mindig), de mégis ez történt. Nagyon fáj..

Na de ő szeretné, hogyha továbbra is tartanánk a kapcsolatot, hogy barátok legyünk. Én meg nem tudom, hogy beszélgessek-e vele vagy inkább haragudjak rá? Mert ha eldobott akkor meg ne akarjon velem beszélgetni jöjjön rá, hogy milyen nélkülem. És nekem is jól esik, hogyha haragszom rá..:/

És hátha hiányozni fogok.. egy szóval reménykedek.

Szerintetek mit csináljak? 18/F


2011. ápr. 30. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő dobott téged, de azért barátkozni még akarna? Felejtő.
2011. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem felejtő...velem is szakított a barátom,mégis beszélünk és ugyanolyan jóba vagyunk,én még szeretem,és vmielyen szinten ő is engem,ha barátkozni akar akkor beszélgess vele,tudom hogy nem lesz egyszerű nekem sem az,de egy próbát megér,és majd meglátjátok hogy ebből mi jön ki,lehet így jön rá arra hogy fontos vagy neki...
2011. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!