Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nagyon zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon zavar titeket, ha egy lány vegetáriánus/állatvédő, esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
Ha igazán tetszene és komolyabb kapcsolatot terveznétek vele akkor ti is leszoknátok a húsról a kedvéért? Vagy a vegetarianizmus kizáróoka lehet egy kapcsolatnak?
2011. ápr. 27. 18:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 27. 19:00
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha kiverné a sonkászendvicset a kezemből akkor zavarna :D
2011. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 3 évig vega voltam, de eszembe se jutott elvárni a páromtól, hogy kövessen, ahogy más se várta tőlem...Ahogy most se várhatná el, hogy kövessem. Szerintem ez alapvető dolog, hogy tiszteletben tartjuk a másiknál. Attól még lehet érveket ütköztetni, finoman hatni a másikra, de ez nem szabad, hogy alapja legyen bárminek is. 26f
2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

Miért szoknék le a húsról miatt? Ennyi erővel ő is rászokhatna nem?

Én is szeretem az állatokat, van is, de azért remélem az illető nem ilyen elmebeteg PETA tag, hogy még gyapjú pulóvert sem hordanak.

Amúgy meg tudományosan bebizonyított tény, hogy szükség van húsra, mert csak abban vannak olyan fehérjék, amik kellenek az agy működéséhez, tehát a vegetáriánusok bizonyítottan nem normálisak.

Mindenkinek megvan a maga szokása és érték rendje, de azt ne akarja ráerőltetni a másikra, legyen politikai nézet, vallás, vagy a vegetariánusság.

2011. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Önmagában nem zavarna, de a vegák között sok van, akinél amúgy is van vmi gáz. Egészségtelen a vegetáriánus étrend, és ezt rajtuk kívül mindenki tudja.
2011. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Úristen...Évekig kerestem ilyen lányt :D
2011. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

mielőtt nagyon tájékozottnak éreznétek magatokat, közölném: a hús nem fontos. a tökéletes agyműködéshez meg aztán főleg nem. csak hogy még egy sztereotípiát eloszlassak. a hús kifejezetten egészségtelen. és ha ez hangsúlyosabbá teszi (kedves 20:55) :ez tudományosan bebizonyított tény!

de erről inkább nem vitatkozom.

újfent kösz a válaszokat.

2011. ápr. 28. 15:08
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, ez baromság. A 20:55-ös írta jól, bizonyos fehérjék csak a húsban találhatók meg, és ezekre is szükségünk van. Meg a józan ész is azt diktálja, h mindenfélét kell enni.

Volt bnőm vega volt egy ideig, még mielőtt megismert, hát a mostani arcához képest az akkori képeken semmi élet nem volt az arcában!

2011. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!