Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat egy 18 éves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 18 éves fiú, egy 14 éves lánytól? Sok az a 4 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
en 18 vagyok, a pasim meg 30 es mar fel eve egyutt vagyunk, eszre se vesszuk a 12 ev korkulonbseget, de ez a ti esetetekben mas, en majdnem 15 voltam mikor osszejottem egy 22 eves csavoval, 2 evet es 3 honapot voltunk egytutt, vele vesztettem el a szuzessegem (8 honapot vart), szal lenyegeben attol fugg az egesz, hogy te mennyire vagy eret,, a pasid mennyire megerto es turelmes, illetve hogy osszeilletek e...
2011. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez az érettség becsapós ám. Lehetnek értelmesebb gondolataid mint a korosztályodnak, meg lehetsz talpraesett, attól még az életkori sajátosságait megmaradnak. 14 évesen abban a korba vagy, amiből jó esetben egy 18 éves éppen kilépett, más világ vagytok. Persze vannak kivételek, ezt Nektek kell érezni, de ne siessétek el a dolgokat.
2011. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én örülnék ha 13 éves bukna rám, mivel még nem volt bnőm... csók is bőség lenne nekem tőle

F17

2011. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nem tudom. Nekem is van egy 14 éves barátnőm és őneki is ez a gondja. Nem minden fiú olyan, hogy szex, szex, szex. Bár van igazság a vadászösztönös dologban. Egy 18 éves fiú meg akarja ismerni a testi kapcsolatot, és ha az a lány szereti annyira, és a fiú is ugyanezt érzi, semmi rossz nincs abban, ha lefeküdnek egymással.
2011. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:)

"Túl nagy a korkülönbség! Persze, ha Te 34 leszel, Ő pedig 38 akkor már semmiség lesz!:)


13/L."


nem irtad egy picit el azt a 2 kort? 34 meg 38?? most akkor ezzel együtt szüzességi fogadalmat is tegyek h házasságig semmi??:D(itt jön be, hogy még nem gondolkoztam azon, h el akarnám veszteni, inkább azon h legalább 18-ig megtartom.) jó h addigra már érett meg minden, és felnőtt fejjel tudunk gondolkodni, de szerintem egy 10év minusz abból nem ártana.:D (24-28)

2011. máj. 12. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!