Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamelyikőtök tud nőzős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyikőtök tud nőzős helyeket Tatabányán?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy nőzős hely az egész világ barátom. Csak fel kell ismerni ha helyzet van, és ki kell használni. Ha erre nem vagy képes, mehetsz te bárhová...
2011. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es főút széle!
2011. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Utolsó: :D:D:D Ott vannak bőven, igazad van, bár nem az eseteim:D
2011. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Khm...Azért erkölcsi fertőre nincs szükségem(Pénzt szexért??? Hová fajult ez a világ???)...Látom nem értelmeztétek jól a kérdést...Hiába jártam körbe az egész ki*aszott várost mégsem találtam olyan helyet, ahol normális (értsd: Nem egy alkalmas k*rvákat) leányt lehet meglelni, hanem egy picit komolyabbakat...
2011. ápr. 27. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én Tatabányai vagyok.

Szerintem a pláza vagy jubileum park megfelelö hely.

2011. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A plázába már voltam egy csomószor...A jubiba még nem nagyon. Kösz a tippet. :)
2011. ápr. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!