Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom náci? A többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom náci? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egyszerűen szöget vert a dolog a fejembe.


Kb. 1 hónapja egyik reggel arra ébredtem, hogy simogatja a barátom a hajam és az arcom. Úgy tettem mintha nem ébredtem volna fel. Akkor hallottam, hogy halkan azt suttogja a fülembe "szerencsés vagyok, hogy ilyen csodálatos árja lány a barátnőm".


Én majdnem elnevettem magam, de sikerült visszatartani. Tudni kell, hogy a barátom soha nem beszél politikáról, ha igen, kb. minden pártot egyformán szid. Nincs Nagy Mo.-s térképe, nem agresszív, nem szid kisebbségeket (pedig a környék miatt lehetne) és őszintén nem gondolná róla az ember, hogy szélsőséges. De ha nem az, akkor miért mondta? Lehet, hogy nála mást jelent?


2011. ápr. 25. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
És még ha az is lenne... Akkor mi van?
2011. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Kedves kérdező! A nácik 80-90 éves öregemberek! Kicsit olvass utána mielőtt hülyeségeket kérdezel...
2011. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
jobb ha menekülsz mert a magyar nép a legkevertebb nép Európában. Kiderül rólad, hogy nem vagy árja, aztán menekülhetsz a barátod elől!
2011. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5%
inkább bitnáci
2011. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félreértetted? Más megnyilvánulásai is lennének annak.
2011. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondta h "bálna"?
2011. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem náci,mégcsak nem is neonáci,csak bókolni akart neked.Nem kell nagy dobra verni.És ha az lenne,akkor meg mi van?Figyel rád és fontos vagy neki,nem ez a lényeg?
2011. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

15:20

Igazából nem tudom, hogy mi lenne, nem hiszem, hogy emiatt szakítanék vele. De 2 éve vagyok vele együtt, és ezt az oldalát eddig nem ismertem.


15:21

Nem hiszem, hogy az NSDAP tagság feltétele annak, hogy valaki náci legyen, elég ha az eszmékben hisz, nem?


15:29

Vannak furcsa dolgai, de ezt így nehéz elmagyarázni. Mindenesetre azok sem utalnak arra, hogy náci lenne. Ugyanakkor, biztos, hogy nem értettem félre, halk volt de tisztán lehetett érteni.

2011. ápr. 25. 15:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem szőke és kék szemű vagy? :)

Szerintem csak ezért mondta.

2011. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

15:46

Tény, hogy szőke vagyok és kék szemű. De alacsony és sovány (154cm 45kg), így sosem gondoltam magamra, mint "árjára".


Valóban lehet, hogy igazad van, és csak ennyi az egész. De azóta megpróbáltam faggatni a politikáról, és tényleg furcsa nézetei vannak. Leginkább az furcsa, hogy mindenre teljesen érzelemmentesen reagál (kommunizmus, fasizmus, demokrácia, kb. ugyanazzal a hangnemmel beszélt az összesről és nem igazán foglalt állást, felsorolt pozitívumokat-negatívumokat mindenhol).


Ebből a kérdésből, ha lehet ne csináljunk cigánykérdést. Ha valakinek, akkor nekem nem kell a romákat bemutatni.

2011. ápr. 25. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!