Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szingli vagyok nem kellek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szingli vagyok nem kellek, ha van valakim lese szállnak rólam!?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van az hogy ha facér vagyok, és pasizok 1000el akkor a fiúk 99%a elküld melegebb éghajlatra... viszont ha végre valaki összejön aza 99% rögtön úgy elkezd fűzni hogy az hihetetlen..
2011. ápr. 20. 05:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Érzik, ha ezerrel be akarsz pasizni. Ha van valakid, akkor lazábban viselkedsz, jobban látszik, milyen is vagy, és emiatt vagy vonzóbb. Szerintem.
2011. ápr. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tipikus :D


De egyébként jó, amit az első írt. Ha valamire rágörcsölsz, az sosem megy, és ráadásul a sorozatos kudarcok egy nagy adag önbizalomhiányt okoznak, az pedig kifelé is sugárzik... tudod, ha azt akarod, hogy szeressenek, szeresd önmagad. De ha csak a negatívumot érzik belőled, persze, hogy nem kellesz.

Ezzel szemben, ha sikerélményed van és jól érzed magad, kivirulsz, és bizony pozitív lesz a kisugárzásod is, ami vonzza az embereket (nem csak a pasikat).

2011. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!