Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő kell a férfiaknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő kell a férfiaknak? Mi az ideál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ideálom, mindig másmilyen lány tetszik meg. Egyedül azokat a lányokat nem tartom vonzónak akik testsúlya nem arányos a magasságával. Nem a modell alkatú nőket preferálom, de nálam nem játszanak a molett lányok. Eleve én is vékony vagyok, szerintem nem is mutatna mellettem jól egy kövér lány. Ez csak az én véleményem, de felvállalom
2011. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy van ideál? Minden férfinek másfajta nők tetszenek. Ez függ a kortól is persze.


Azért többnyire igaz, hogy a kórosan sovány és túlsúlyos kizárva (ennek az az oka, hogy senki nem szereti az egészségtelen embereket). Aztán innen hogy kinek mi...tök egyedi.


Mindazonáltal aki ideálokban gondolkozik, az még nem érett egy szerelmi kapcsolatra.


25/f

2011. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Vörös. Legalábbis nekem. Az sem érdekel, ha nagy a feje, csak vörös legyen.
2011. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90-60-90 :)
2011. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Mérőszalaggal közlekedsz, és ha nem egyezik, akkor lépsz tovább? xD

2011. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Darcy01 ***** válasza:
Szerintem is butaság ez az ideál dolog...ha majd eljön a szerelem az életedbe, akkor majd meglátod, hogy mennyire nem fognak számítani a külsőségek.
2011. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
természetesen vicceltem, azért van ott a smiley
2011. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ideális nő: bájos, kedves, jófej, szelíd, lehet kissé naív, hűséges, ki tudja mutatni az érzelmeit.

Mivel a nők 90%-a gátlástalan, elvtelen, rosszindulatú, pletykálkodó,m képmutató, hazug, hűtlen, ostoba k*rva, ezért ez az ideálom sosem válik valóra.

A szexre pedig lényegében nagyrészük jöhet, ha nem totál ronda.

2011. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 12:58

Jó, én is, nem lehetett kihagyni xD

2011. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!