Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom színész szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom színész szeretne tanulni. Van okom félni?

Figyelt kérdés
olyan sok rosszat hallok erről a szakmáról, h elzüllenek, meg h mindenre képesek egy-egy szerepért. Ráadásul manapság nem könnyű ebből megélni, és aki kap szerepet, az mg túl van dolgoztatva. Tudom, h támogatnom kell, mert ez a gyerekkori álma, de aggódom is kicsit...mit gondoltok? van alapja? van színész ismerősötök? Sikerül rendezett életet élnie?
2011. ápr. 17. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Most még tedd hozzá hogy te 14 a barátod pedig 16 éves és megőrülök.

Ha építési vállalkozó lesz ott is tönkremehet 5 perc alatt, ilyen alapon félhetnél mindentől, veszélyes ez a világ.

2011. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk...azért szerintem a színész szakma elég speciális...
2011. ápr. 17. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor félj majd, ha már befutott... Addig ezer év van még, és főleg nagyon kevés esély. Persze, esély van!!!
2011. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"azért szerintem a színész szakma elég speciális"


Gondolod más szakmában nincs verseny? Talán csak nem olyan látványos mint a szinészetnél, de ettöl még lehet jóval gyilkosabb is.

2011. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!