Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek középiskolai ballagásra egy srácnak?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, igazán hobbija nincs. Szereti az amerikai focit... Gondolkodtam tollgravírozáson, csak az kissé sablon. nem tudnátok valami ötleteset?
2011. ápr. 17. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A tollgravírozás nem rossz :D ha adtál neki valamilyen becenevet, azt bele gravírozhatattnád :D
2011. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél vagy rendelj amerikai foci mezt kirakhatja szobájába vagy hordhatná
2011. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nem túl drága ezüst karkötő/nyaklánc is jó lehet.
2011. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megvolt , és csináltattam neki egy csokrot amibe kis pijákat raktam : Jäger, Vilmos stb. Tök jól nézett ki :)
2011. máj. 15. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, pont egy ilyen csokrot láttam mostohatesóm ballagásán :D. Kékre le voltak fújva a rózsák, sötét volt a csokor és egy fejre állított pici üveg volt benne, szerintem bor volt de nembiztos :D.
2011. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!