Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fiú aki tetszik a legjobb barátnőm testvére?

Figyelt kérdés

Lányok!Van egy fiú aki nagyon rendes ,helyes,jól néz ki,két és fél órákat beszélek vele telefonon,suli után(más suliba járunk)néha feljön és olyan jókat beszélgetünk,olyan dolgokról amiről még a testvéremmel sem osztok meg.

Csak az a bökkenő hogy a legjobb barátnőm ikertestvére.nem tudom hogy megéri-e kockáztatni....

nem tudom mit szólna hozzá...félek hogy ez okozná a vesztét a barátságunknak

Kérlek segítsetek!


2011. ápr. 17. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem még örülne is neki, még közelebb kerülnétek egymáshoz
2011. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem is örülne neki:)
2011. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem is tudom...nem annyira bírják egymást
2011. ápr. 17. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fiú ikrem, és az én barátnőim is sorra kinézték maguknak. De engem nem zavart volna ha összejön valamelyikkel. A k.vákat nyílván lebeszéltem. És a rendes barátnőimnek is azt mondtam hogy "felőlem összejöhetnek, de akkor a szexuális életüket ne velem beszéld majd meg" :D

Szóval engem nem zavart volna.


És is tesóm egyik legjobb haverjával vagyok együtt és sokszor jó is az egész. Pl amikor jön hozzánk családi vacsira a párom, akkor legalább nem csak engem ismer hanem testvéremet is, sokkal oldottabb, hogy a csaja és a haverja is ott ül az asztalnál. :)

2011. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Girlnextdor ***** válasza:
szerintem sem lehet belole baj:) en mondjuk nem arok a haverom tesojaval de igy utolag joba lettem a baratom occsevel es szerintem jo dolog ha a parod csaladjaval joba vagy, az meg kiveteles ha a "szerelmed" testvere mar az elott is a baratod volt:) csak hajra
2011. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Testvérek, alap, hogy nem bírják egymást. De téged kedvel, lehet így a testvéréhez is közelebb kerülne:-). Nekem is az egyik legjobb barátnőm bátyja tetszett nagyon, és ő támogatott a dologban. Végül nem lett belőle semmi, de emiatt egy barátság sem megy tönkre, kérdezz rá tőle bátran!
2011. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért már röbb mint barátság..nemtudom..végülis nem a pasija..szóval te dolgod..
2011. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne ha a tesójával járnál.
2011. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!