Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Tetszenek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Tetszenek nektek az ilyen tulajdonságú lányok?

Figyelt kérdés

-bújós

-hangulatember

-néha szótlan néha meg dől belőlem a szöveg

-kíváncsi

-szeretek filmet nézni a barátommal

-Hűséges

-pletyis

-minden hülyeségben benne vagyok

-álmodozó

-érzékeny(néha túlságosan)

-szeretek a középpontba lenni.

-imádom a focit(inkább nézni)

-imádok röpizni

-Nem vagyok nagy rendszerető.(de néha rámjön valami és elkezdek takarítani)

Hát kb ennyi Nagyon vészes vagyok??


2011. ápr. 16. 19:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Barca.:D
2011. ápr. 16. 22:56
 22/71 anonim ***** válasza:

Nálam, aki szereti a focit, az kizáró ok.

Bármit ígérhetsz, lehetsz szép, lehetsz gazdag, hűséges, okos, akár szerelmes is. A focival leginkább, de a többi sporttal is kiüldöznél a világból. Iszonyodom ezektől.

2011. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:

milyen faj vagytok ti??:) Nem szeretni a focit???:D

Ejnye!:P

2011. ápr. 16. 23:01
 24/71 anonim ***** válasza:
Nekem viszont bejön. Volt barátnőm is utálta a focit egyszer a vb miatt szakítottunk mert én rá voltam kattanva ő meg nagyon nem, úgyhogy nekem ez bejövős, viszont a barca annyira nem.
2011. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. ápr. 16. 23:04
 26/71 A kérdező kommentje:
Egy vb miatt szakítani?? :D milyen dolog ez??
2011. ápr. 16. 23:08
 27/71 anonim ***** válasza:
Hát igen, pont olyan helyzetben voltam hogy az összes meccset tudtam volna nézni, lehet hogy soha nem lesz még egyszer ilyen, én pedig ezt ki is használtam, aztán jól összevesztünk, na jólvan mondom, go home, és vittem a tv-m is. Aztán ő már nem is akarta hogy vissza menjek :S
2011. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
hát azért nekem egy vb sem ér meg ennyit...:/
2011. ápr. 16. 23:13
 29/71 anonim ***** válasza:
Nem csak az miatt vesztünk össze, de a tv-t azért vittem el, hogy otthon nézhessem, és mondom utána azt mondta hogy ne is menjek vissza, de még egyszer összejöttünk utána, de már megint nem vagyunk együtt.
2011. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
azért megnéztelek volna ahogy szeded ki a kábeleket a tv-ből aztán viszed magaddal az egész cuccost.xD:D
2011. ápr. 16. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!