Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba, hogyan férhet bele a 3. személy?

Figyelt kérdés

Feleségem elő állt azzal,hogy vegyünk be magunk mellé még egy személyt az ágyba,de lehet pár is.

Mondván,fő a változatosság!

Ez azt jelenti,hogy unalmas vagyok neki az ágyban,vagy már nem szeret?

Adjatok tanácsot,mert megbolondulok a tehetetlenségtől!


2011. ápr. 16. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Élményre vágyik, egy kis , extrára, kissé talán unalmas neki. De ez nem jelenti azt h nem szeret!


Csak kicsit unalmas a szex, ha ennyire hajtogatja ezt a témát....

2011. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha a harmadik (plusz akár negyedik) is mind nő lenne, akkor semmi gond. :D Ha férfi, az már más kérdés.


De szerintem tőlünk nem igazán fogod megtudni, hogy neki mi jár a fejében, erről vele kellene alaposabban elbeszélgetned.

2011. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ehhez nagy bizalom kell és a 3. felet segédeszköznek kell tekinteni, vagy nem is tudom...
2011. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

grouppennek hívják.

én a seggébe nyomnám h megtanulja mi az a változatosság.

2011. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet még threesomonennak vagy double penetration-nak hívni nekem a kedvenc kifejezésem a double the pay double pain. sztem fizess a másik srácnak h legyen durva és akk egy életre elmegy a kedve tőle. vagy kérj érte pénzt és akk mindenki jól jár
2011. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Ne hallgass a feleségedre, se azokra akik azt mondják, hogy "újíts"!


Hogy miért ne? Hát megmondom, aztán gondolkozz el rajta!


A nő először elkezd panaszkodni, hogy miért van ritkábban d*gás...ha gyakran van, akkor az a baj, hogy miért

olyan "egyhangú"...ha nem "egyhangú" és jó minden, akkor az a baj, hogy miért "unalmas"...mert a diónyi agyával a női faj nem fogja fel, hogy minél gyakrabban kapsz meg

valamit, annál inkább megszokod, annál kevésbé okoz izgalmat (tudod, mint a kisgyerek a sütivel), és nem fogja fel a porszemnyi agyával, hogy az a két fogalom, hogy: "gyakran" és "izgalmas" nem fér meg egymás mellett. Ha valamit minden nap megkapsz, akkor hogy a francba lehetne izgalmas, de most komolyan? Méghozzá, ha ugyanazt kapod. Ha viszont azt akarod, hogy évek múlva is várd az alkalmat, és izgalmas legyen, akkor kompromisszumot

kéne kötni, és le kéne higgadni, hogy nem mindennap van d*gás. De ezt a nő, a h*lye agyával nem érti meg. Van egy jól működő kapcsolata, ahol jól megy a d*gás, nem unalmas, és azért nincs is olyan ritkán (csak épp nem mindennap)...de neki ez nem jó! De amúgy komolyan, ha

ez nem jó, akkor mi kell? Ha minden jó, akkor az sem jó! Így működik a nő! Így aztán lényegében 3 választás marad: VAGY beújítasz és kipróbálsz mindenféle k*csög perverziót, a kakiszextől kezdve a szájbaviezlésen át a 3-as felállásig VAGY végignézed ahogy a nőd egy szép napon meg fog csalni, mert ha 3 felé szakadsz, egy idő után azt is meg fogja unni és így sem úgy sem leszel neki már elég VAGY A NŐK VÉGRE MEGÉRTENEK, HOGY A K*RVA ISTEN F*SZÁBA IS, NE LEGYENEK MÁR IRREÁLIS ELVÁRÁSAIK, ÉS EGYÁLTALÁN, NE SZABJANAK MÁR KIB*SZOTT FELTÉTELEKET. HA VAN VALAMI, AMI SZÉP ÉS JÓL MŰKÖDIK, AKKOR NE AKARJANAK

MÁR A JOBBNÁL IS JOBBAT! És amúgy tényleg, fel sem tudom fogni, ha nekem van egy tévém, ami jól megy, semmi gond vele, akkor mi többet akarhatnék még attól a tv-től?


Na ezt próbáld meg valahogy elmagyarázni a feleségednek.

Ha engedsz neki "újítás" címén, akkor az innentől való kapcsolatotok csak az önmagad feladásáról fog szólni, apró darabokban, "újítás" címén.


Ha neked nem jó, akkor miért vennél be egy harmadikat is? Ja, persze, tudom, tenni kell a másikért....milyen érdekes, ez a szlogen akkor már nem érvényes, amikor őneki kéne tenni, mégpedig azt, hogy hagyjon fel az ilyen dolgokkal.

2011. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!