Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont én? Gyors válaszoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont én? Gyors válaszokat, köszi.

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az eggyik haverom,már smároltunk is náluk,és szerintem tetszem neki,de egy csomó szép lánnyal van körülvéve,akik még vele egykorúak is(17-18),és még nálam is szebbek. Miért pont belém szeretett? Nagyon örülök neki,de szerintetek?

Legalábbis azt hiszem hogy belém szerelmes,mert akkor nem smároltunk volna,meg nem mondana nekem olyat,hogy azért nem csajozott mert nem mentem oda,meg hogy miért nem mentem oda hozzá,meg néz sokat.

16L


2011. ápr. 15. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
nem csak a külső a fontos.hiába van körülvéve szebb csajokkal attól még a TE személyiséged vonza őt.nem mniden a külső.te vagy neki szimpi, veled szeret dumálni, stb.örülj neki hogy ilyen, hogy nem külső alapján itél.amugymeg mindenkinek más a szép, lehet ezt ck te gondolod igy h azok a csajok szebbek.ezen ne agyalj inkább légy vele boldog.
2011. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!