Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álltok a párotok exeitől kapott ajándékokhoz?

Figyelt kérdés

Az én álláspontom, hogy célszerű elpakolni mindent, ami a közös múltra vezet vissza, mind a saját részemről, mind a pároméról.

Jelenleg már nincsen aktualitása a dolognak, de az elején nekem nagyon rosszul esett.

A barátom ugyanis nem pakolta el ezeket a tárgyakat (papírtáska az ex által írt személyes üzenettel, a tőle kapott parfüm doboza) és telis-tele volt a telefonja is videókkal, hangfelvételekkel, képekkel, amik nekem nagyon rosszul estek. Akkoriban mamagban vívódtam, hogy előhozakodjam el vele, végül megtettem. Nem vádaskodva, számonkérően, mindössze egy beszélgetés alkalmával. Ekkor kiderült, hogy azt sem tudta, hogy ott vannak még a vitrinben ezek a dolgok és kidobtuk őket közösen, illetve kitörölte a telefonjából a fent említett dolgokat.

Azt mondta, hogy az első érkezésem előtt próbált mindent eltűntetni (extől kapott közös fényképet ábrázoló párna, stb, de ezekszerint nem volt túl alapos...

A mai napig hordja a tőle kapott pénztárcát, de ez valahogy annyira nem zavar, de szerintem majd valamelyik alkalomra mégis veszek neki újat.

Kíváncsi lennék a ti véleményetekre, személyes tapasztalatotokra is ebben a kérdésben, ki hogy élt meg hasonló dolgokat.

23L


2011. ápr. 15. 10:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
* visszonya
2011. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!