Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessük meg a szüleivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessük meg a szüleivel, hogy többet szeretnénk együtt lenni?

Figyelt kérdés

7 hónapja járunk a barátommal, de már előtte is régebb óta ismertük egymást. Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, és egyre csak jobban azok leszünk.:) A gond az, hogy szó szerint nem bírjuk egymás nélkül. Ez nem olyan sima hiány...ez olyan, hogy megőrülünk egymás nélkül. Sokat vagyunk együtt, mert csak egymással érezzük magunkat jól, ha nem vagyunk együtt, akkor nincs kedvünk semmihez. Az a baj, hogy a barátom szüleinek nem tetszik, hogy a barátom ennyire belém van zúgva, merthogy ha "kidobnám", akkor tuti kiborulna egy életre. Meg mert sokat van nálam. Én ha tehetném mindig vele lennék. Most is, hogy nincs itt, egész nap csak kockulok mert legalább addigis elvonja valami vmennyire a figyelmemet róla. Hogy lehetne megértetni a szüleivel, hogy szeretnénk többet együtt lenni, többször együtt aludni, és hogy már kezd felnőni a fiújuk?

18/L (barátom 19/F)


2011. ápr. 14. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az anyámmal 17 éves koromtól 21 éves koromig majdnem minden 2.nap erről vitáztam míg végre felfogta, hogy a drága kisfia felnőtt és szeretne egy kis külön életet és szeretné ha nem kezelné úgy mint egy 10 évest!


Nehéz , szóval általában a fiús anyák nagyon féltik a drága kisfiúkat , hogy egy másik női személy elveszi tőlük, és ezt sok szülő nehezen fogja fel, hogy nem veszi el, és nílván nem az anyját fogja megdugni hanem egy csajjal akar lenni akit szeret.

2011. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most 28 vagyok, de külön élek már. első voltam.
2011. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak elcseszitek a kapcsolatot azzal hogy minden időt együtt töltötök....hamarabb jön az "unalom"......
2011. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Nem fog jönni az unalom.:) Én őt sosem fogom megunni. Ha majd együtt lakunk, akkor is minden időnket együtt fogjuk tölteni, akkor is megunjuk majd egymást, és utána még évtizedekig együtt fogunk élni?? :) Mindig mutatunk valami újat egymásnak magunkból, mindig azt hisszük, hogy ennél jobban már nem szerethetjük egymást, aztán másnap rájövünk, hogy megint egy kicsit szerelmesebbek lettünk.:D Lehetetlen hogy őt megunjam, ha ismernéd, elhinnéd.:D És ezt nem csak mondom,biztos vagyok benne.:)
2011. ápr. 14. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora köd... ÉS rózsaszín...
2011. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rózsaszín ez már püspöklila!!!!!!!


(szegény)

2011. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!