Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell lehajtani az ülőkét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lehajtani az ülőkét?

Figyelt kérdés
Azt nem értem,h fiúként bemegyek a WC-re felhajtom az ülőkét pisilek. bemennek a nők, lehajtják az ülőkét, pisilnek. mér pont nekem kéne lehajtani az ülőkét, lejhet,h egy másik csávó megy be legközelebb, akkor dupla munka feleslegesen. 20/F
2011. ápr. 14. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ahol férfi uralom van.. de ahol több a nő ott sztem illik lehajtani. Bár tapasztalatom szerint a férfiak rászoknak az ülve pisilésre, hogy ez a probléma ne álljon fenn.
2011. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mi teljesen lecsukva tároljuk. És így nincs vita, mindenki nyit-csuk.
2011. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

elsőnek! de ahol több a férfi, ott nyitogassák fel a csajok pisilés után?

szal ekkor ez is olyan népszokás, mint amikor a nőnemű egyedeket előre engedem az ajtónál?

2011. ápr. 14. 11:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a nők szerint egyenjogúság csak akkor van, mikor a fizetésről, jogokról, munkahelyi körülményekről, stb-ról van szó.


Amúgy pedig a férfi tartsa el a családját, áldozza fel magát a nőért, engedje előre az ajtónál, valamint hajtsa le a budideszkát, hogy nekik ne kelljen.


:)

2011. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és közben pont ilyen hirdetés van itt oldalt,h a férfi jutalma a nő, a nő jutalma az a tudat, h ő a jutalom. fúúj
2011. ápr. 14. 11:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogy ahogy találok amikor bemegyek, ugyanúgy hagyom én is amikor végeztem.
2011. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nálunk ilyen probléma nincs, a páromat sikerült rászoktatnom hogy ülve pisiljen. így nincs veszekedés és nem kell folyamatosan a WCt takarítanom.
2011. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Itthon is volt régebben egy kósza ötlet az ülve pisilésről. De ez az ötlet gyorsan dobva lett. Az már férfiú mivoltom meggyalázása lett volna. A pasi állva pisil. Kész!!!
2011. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezt én se értettem. Ugyanannyi mozdulat mindkét nemnél. Nem 100 kilós a wc deszka hogy a nők ne bírnák lehajtani stb. Megnézném én azt a nőt aki engem ülve pisilésre rászoktat. :D
2011. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
A nőknél higiénikusabb okból is gusztustalanabb, hogy ha pisilés előtt még azzal kell foglalkozni, hogy lehatsam az ülőkét. Megfogom már kész kosz lettem érzés van bennem és aztán meg úgy töröljem ki. Én 7 hónapja szenvedek nőgyógyászati betegségtől a párom előtte is ülve pisilt és most meg pláne, hogy így is vigyáz rám. Pasik ezt nem érthetik meg! Nekünk így is pisi előtt és után is szigorú kézmosás van, mégis annyi sz.rt elkapunk!!! Ülve pisilni nem nagy cucc a pasiknak sem, ugyan már meglazátatás! Az arcunkra élvezni nem? Azt bezzeg élvezitek!
2011. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!