Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó ötlet lenne, ha szervezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ötlet lenne, ha szerveznék a barátnőmnek egy hajón lévő esti vacsorát, ami persze fel van diszítve romantikusra? Ötletek, hogy mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért jutott a hajó az eszembe, mert sokan étteremben meg esti vacsoránál vagy eseménynél kéri meg a barátnője kezét. Szeretném, ha kicsit másképp lennének a dolgok, arról nem beszélve, hogy nagyon jó lelkű lány és tényleg nem azt fogja nézni, hogy jajj a pénz meg ilyenek, hanem már eleve a szándék ott van. Meg természetesen nem lesz puccos, mert az már kicsit sok lenne. Pár rózsa, meg szép terítés, finom étel és beszélgetünk magunkról vagy nem tudom. Szerintem örülne, de eléggé elbizonytalanodtam.. Mást meg nem tudok kitalálni. Eszembe jutott valami elegáns étterem is, de semmi jó helyet nem találtam.. Hajón meg ketten lennénk és nyugodtam foglalkozhatnánk egymással.
2011. ápr. 13. 21:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont azt akartam írni, mikor még csak a kérdésedet olvastam, hogy nekem egyszer rendezett hajón vacsorázást a "barátom", mikor megkérte a kezem(azóta már a férjem azért ""). Nálunk úgy volt, hogy kimentünk Esztergomba kirándulni, gyanús volt, hogy mi a fenének van kiöltözve, mikor 130 fok van kint, de ő ragaszkodott a hosszú fekete nadrághoz és az inghez..sétálgattunk a bazilikánál, elmentünk ebédelni(persze a kinézett vonat nem jött, persze a kinézett étterem éppen felújítás alatt volt, persze nekem nagyon hisztis hangulatom volt, mert vizsgaidőszak volt, nem értettem miért olyan fontos most azonnal kirándulni menni...szóval nem volt ez olyan egyszerű..), aztán ebéd után kávézgattunk, majd lesétáltunk a Duna partra, lecsücsültünk egy padra, ő elkezdett matatni a táskájában, és a kezembe nyomott egy kis üveg pezsgőt, akkor már kezdett gyanús lenni, majd előkapta a gyűrűt, és megkérte a kezem:D Hazafelé pedig a BKV menetrend szerinti hajójával jöttünk Bpre, ahol megvacsoráztunk..hát rohadtul nem érdekelt, hogy milyen hajón vagyunk:D Szóval szerintem jó ötlet, sok sikert! ÉS ne izgulj:D

2011. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet. :) Akkor felejthetetlen élményben volt részed. :) Én is valahogy így gondoltam.. :) Örülök, hogy írtál.
2011. ápr. 26. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!