Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, kértetek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kértetek már meg idegen pasit, hogy játssza el, hogy a barátotok, hogy féltékennyé tegyétek az exet?

Figyelt kérdés
Hogy sült el? Hol találtatok ilyen pasit?:D
2011. ápr. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem ez rohadt ciki lenne.Ha eszembe is jutna ilyesmi (soha) akkor máris rájönnék,h még mindig nem vagyok túl az exemen,azért csinálom.Amúgy inkább egy ismerőst kérnék meg mint egy vadidegent,de szerintem egy olyan srác se lenne aki ilyet vállalna.
2011. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már így és a vége az lett hogy a barátom megverte szerencsétlen fiut pedig ő semmiről nem tehetett.Soha nem tennék mégegyszer ilyet mert így olyan embereknek okozunk fájdalmat aki erről aztán végképp nem tehet.Szerintem felejtsd el a fiut és keress magadnak mást
2011. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsika nem a barátom hanem az exem.
2011. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az exet nem féltékennyé kell tenni hanem nagyon magasról leszarni.
2013. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!