Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszik velem, vagy akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem, vagy akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, egy társaságban "mozgunk", mikor voltunk bulizni táncoltunk egy csomót, folyton kereste velem a kontaktust, mikor nem együtt voltunk engem nézett, keresett, mikor oda jött egy fiú beszólt neki hogy szálljon le rólam, és a haveromnak is mondta, hogy küldje el vagy megveri.. próbálta viccesen de látszott rajta, hogy tök ideges

L/16


2011. ápr. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :):)
2011. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem is. Jelezd neki,h tetszik neked. Mosolyogj rá!
2011. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellesz neki, hogy mire az majd kiderül.Játszani sokféleképpen szoktak a lányokkal,főleg az éretlen sihederek.

Mindenesetre kapcsold be a biztonsági öved és figyelj az útra,mert nem minden arany ami fénylik.

2011. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joco901019 ***** válasza:
Ha én egy lánnyal szemezek akkor akarok tőle valamit és nem csak hülyíteni. Ha neked is tetszik a fiú akkor küldj neki jelet, hogy "zöld a lámpa" és akkor majd kiderül, mit is akar valójában.
2011. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!