Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fizet, mit, miért, hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizet, mit, miért, hogyan? (így már talán megfelel a rendszernek a kérdés. )

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy eddig mindig én fizettem mindent, amikor mentünk a barátnőmmel valahova. Sosem hagytam, hogy fizessen, mert egyszerűen annyira gyökér vagyok, hogy nem engedem, hogy a lány fizessen. Nem jó, mert kifogytam a pénzből (tanuló vagyok..), viszont még mindig nem engedem, hogy fizessen.


Lehet a neveltetésem miatt, de valamiért nem tudom elfogadni, hogy a nő fizesse ki.


Ti mit csináltatok, hogy elfogadjátok? Valaki segítsen!


Köszi előre is!


2011. ápr. 10. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani az "OKOSOK", hogy az elején a pasi fizessen, aztán egy idő után már belefér hogy közösen fizessék a progamokat, sőt időnként pl. a lány is állhatja a mozijegyek árát pl.
2011. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon jó "neveltetés" akkor. De most már épp itt az ideje, hogy engedd őt is fizetni, vagyis, hogy közösen. És ha látod, hogy neki is van pénze, magyarul nem arról van szó, hogy szó szerint a másnapi "tízórai" ugrik, akkor hagyd, hogy alkalmanként ő fizesse a "randizási" költségeket. Első randikon és egy darabig szerintem ez a normális, nem vagy gyökér egyáltalán. :) De ha most hagyni fogod, azzal sem rontasz el semmit! Már ezek szerint túl vagytok azon az első egynéhányon :)
2011. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A neveltetésed majdnem jó, de hiányzik belőle az "Addig nyújtózkodjál amíg a takaród ér!" rész.
2011. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd soha nem ajánlotta, hogy majd fizet ő? Szerintem azért ez egy kicsit túlzás, bár nemtom minden alatt mi mindent értesz és milyen gyakran. Mert alkalmanként oké, de alapjáraton azt tekintem normálisnak, ha mindenki felesben fizet. Maximum akkor örülök neki, ha a párom fizet, ha ő már mondjuk dolgozik, én meg ugye még tanulok...
2011. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a legjobb neveltetés, sajnos én is ilyen vagyok, csak éppen anyagilag volna hova fejllődni.
2011. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát, igen, már túl vagyunk pár randin;több, mint fél éve vagyunk együtt.

A minden alatt konkrétan mindent értek: mozi, kajálás, minden.

Ráadásul talán ő még könnyebben is tudná fizetni, emrt kap ösztöndíjat, meg szociális támogatást az egyetemtől, én meg semmit.


Volt már, hogy azért nem mentünk moziba, mert nekem nem volt pénzem, neki meg nem engedtem, hogy kifizesse, tehát a gyökér jelzőt szerintem megtarthatom..

2011. ápr. 10. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Én nem csak, hogy megengedem, de el is várom. Nekem se az égből dobálják a pénzt. Egy csaj sem felsőbbrendűbb nálam, hogy örökké én perkáljak. A XIX. században talán még elfogadható volt, amikor a nőknek csak annyi volt a dolguk, hogy a konyhában robotoljanak. Ma viszont már tanulhatnak, dolgozhatnak, tehát pénzük is van, hogy kivegyék a részüket az anyagiakból. És ezt a fiú fizessen baromságot nem tekintem illemszabálynak, csak egy kitalált fa.ságnak, amit a nők találtak ki.

Igen, a gyökér jelzőt megtarthatod, de mellé vedd még fel a szánalmas és a balf.sz mellékneveket is, mert az vagy. Mi az, hogy ő sosem fizet, ráadásul már fél éve együtt vagytok? Nagyon hozzá szokott a jóhoz és ezt később is el fogja várni tőled. Ha pedig nem tudod biztosítani a szórakozását, akkor ki fog akadni, hogy te nem szereted meg ehhez hasonlók és el fog hagyni.

2011. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
De jó lenne, ha elmegyek egy prostihoz még ő fizetne :D
2011. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én a barátommal ha megyek valahova mnidig odaadom neki a pénzemet hogy nálla legyen de azután mnidig visszaadja.Ő már dolgozik én meg sulizok mindig ő fizet mnident igazából a tenyerén hordozgat, mnident emgvesz neekm nagyon ritka miko elveszi tőllem a pénzt.akkoris csak azért vette el mert mondtam neki h nem ciki.de mostmár h dolgozik mnident ő fizet, ezzel ellentétbe van mikor én veszek valamit.3 éve vaunk együtt.nem vagy gyökér rendes vagy de hagyd h néha őis fizessen.nem ciki
2011. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!