Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem elég férfias a pasim, de szeretem?

Figyelt kérdés
22éves a pasim, mégis anyja csinál otthon náluk mindent, ami gyerekességet jelent, eddig egyetlen helyen éreztem azt, hogy igen ő tényleg férfias, a sexben, de utóbbi időben előkerült hülyeségből, hogy benyúlok az "ánuszába", mire ő élvezte egy idő után, és még kéri is néha, nem meleg, ez tuti, és szeretem,és már 2 éve együtt vagyunk lassan, de ilyenkor mi lehetne tenni? Az ilyen sosem változik meg? :S
2011. ápr. 10. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ilyennek nevelték. Ha amúgy szeretitek egymást akkor "vedd kézbe" a fiút. Nevelgesd kicsit. Legalább is amikor tudod.
2011. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha legalább otthon lakik akkor segíthetne otthon is, ebből látszik, hogy ő se a munkáról híresXD teszetosza pasid van.
2011. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Lusta, és szereti, ha se....be ......,

Engem a volt barátnőmre emlékeztet....

2011. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Na ja, elég anyámasszony katonája :S Nem elég önálló, meg kell nevelned, mert különben később csak neked lesz bajod vele. Sajnos tényleg a neveltetése cseszett el nála vmit. Akit önállónak nevelnek, az lesz. Akit meg mindig körbeugrálnak, az később a párjától is azt fogja elvárni, és magától semmit sem csinálna meg. Az meg h a seggébe nyúlkálsz egyéni hozzáállás kérdése, pasik közt is van aki bevállalósabb, van aki nem, attól még nem feltétlen lesz meleg az illető.
2011. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ennyiből, amennyit leírtál, azért nem mernék arra következtetni, hogy férfiatlan meg teszetosza.

Te meg ne igazán nevelgesd, vagy elfogadod így, vagy hagyd ott. Mert mit csinálnál? Elkezded "nevelgetni", később meg azon akadsz ki, hogy nemcsak, hogy nem férfias, már papucs is lett... Ha nem igazán tetszik neked ez a hozzáállás, akkor ne nyúzd őt, és ő is békén hagy téged.

2011. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjuk már ezt a baromságot! Hallottál már arról, hogy a pasik élvezik, ha a prosztatájukat izgatják? NEM ettől lesz meleg az illető, NEM ez dönti el, mennyire férfias valaki, mert ennyi erővel, a saját "logikád" szerint attól is langyi, ha lesz.pod.


Egyébként tedd azt, amit az előttem szólók írtak. Neveld meg, tanítsd önállóságra, mert ha komolyra fordulna a dolog(értsd: házasság, gyerekek), akkor TE leszel az anyja helyében, TE fogod ellátni mindennel, míg belőle tipikusan az a fotelből TV-zős, sörözős "férfi" válik.. Ezt Te sem akarhatod. Szóval, vedd kézbe az irányítását..

2011. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ánusznál közel van a prosztata, az is érzékeny terület ám, nézz utána a neten, mielőtt melegnek titulálnád...
2011. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!