Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt a vége?

Figyelt kérdés
Barátommal egy éve vagyunk együtt. Minden tökéletes volt,legnagyobb szerelem, minden rendben tényleg. Két hónapja mintha kicserélték volna. Szerinte folyamatosan hisztizek,mikor ez nem igaz, csak szeretném látni,és azért "hivogatom",hogy mikor jön. Teljesen nem hiszti.Elege van,hogy zavarom, ne keressem két hétig. Eddig nem volt ilyen. Azt mondta,hogy én vagyok a minden..Most meg? Elmondta,hogy "egy senki vagy, elegem van,b..ódj meg".. Nem tudom elfelejteni! Senkim sincs rajta kívül! Ne keressem? Tudom,előttem az élet,18éves vagyok..de..vele tudok csak tervezni. Nem is tudnám hol kezdeni a holnapot..
2011. ápr. 10. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ekkroa tapló sz*rd le nagy ivből... majd keresni fog..talán
2011. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi lehet a háttérben, amiről te nem tudsz. Esetleg egy harmadik?
2011. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jah itt a vége, ha jót akarsz magadnak! Mi az, hogy b...ódj meg?

Ilyet a párunknak ne mmondunk.

Pláne egy pasi egy csajnak! Tapló a volt pasid ennyi.

Hagyd a francba van nála jobb is!

2011. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ilyeneket mondott,nem éri meg ráfecsérelni az időd,energiád,szereted,stb.Legyen itt a vége,mielőtt rosszabb nem lesz!

Találsz olyat,akinek te leszel mindene!tudom,h most csalódott vagy,és úgy érzed,egyedül nem fog menni,de nem kell,h egyedül maradj,biztosan van vki,egy barát/barátnő/testvér,akire számíthatsz,még ha az utóbbi időben nem is volt túl szoros a kapcsolatotok,bajban ismerszik meg az igaz barát.

Sírj egy kicsit miatta,aztán legyél azon,h minél hamarabb elfelejtsd!élvezd ki a fiatalság szabadságát,menj bulizni,stb és ha készen állsz egy új kapcsolatra,jönni fog,ne hajszold kétségbe eseten a szerelmet!Menni fog,sok sikert!:)

20/L

2011. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egy senki vagy, elegem van,b..ódj meg"


Ezek után mit vársz tőle. Gyógyulj ki belőle gyorsan.

2011. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja,és bocsi a helyesírási hibákért,most látom,kicsit elkapkodtam:S
2011. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bármennyire is szeretném, érzem,nem fog menni! Nem keresem 5órája,és már azon jár az eszem,hogy neki is ilyen rossz? Ő is így érez? Szeret még?

MEGPRÓBÁLOM! EL KELL FELEJTENEM! Nem először mondta rám,hogy b...ódjak meg.. de ez annyira jó kapcsolat volt.. miért tartunk itt??:((

2011. ápr. 10. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem először mondta rám,hogy b...ódjak meg.. de ez annyira jó kapcsolat volt..


ez egy kicsit ellentmondásos. ha nincs meg az alapvető tisztelet a másik iránt, akkor megette a fene. bármennyire is szeretsz valakit, SOHA ne hagyd, hogy így beszéljen veled.

2011. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!