Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy fiú papucs?

Figyelt kérdés
Ma már mindenkire ráfogják, hogy papucs, aki akár egy picit is kedves a barátnőjéhez...Mitől számít valaki papucsnak?
2011. ápr. 10. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, ez nem a kedvesség mértékétől függ. Ha a férfinak nincs önálló véleménye, vagy csak nem érvényesíti azt, akkor papucs...

Ez is egy fajta kompromisszomképtelenség, szerintem.

2011. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőtől.. :)
2011. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor számít valaki papucsnak ha már betegesen túlértékeli a barátnőjét,és képes mindenben a kedvében járni,nincsennek saját értékei,ami a barátnőjének tetszik az tetszik neki is,egyszóval amikor már a nő irányít 1kapcsolatban.A nő hordja a nadrágot!:D
2011. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Az a nagy helyzet, barátaim, hogy minél szerelmesebb egy férfi, annál inkább papucs. A szerelem rákényszeríti az ember fiát, hogy alárendeltje legyen a nőnek, máskülönben félő, hogy a szeretett NŐ elhagyja őt.

Így mondják a bölcsek: "Mindenki díszes csizmaként kezdi, végül elhasznált papucsként végzi."

2011. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:

én akkor tartok egy férfit papucsnak, ha nem áll ki a saját véleményéért, nincsenek saját elképzelései, gondolatai, céljai, mindent az aktuális nőjének rendel alá. az ilyeneknek nálam sosem volt esélyük, taszít ez a viselkedés, és már 18 éves koromban is 20 méterről ellenszélben kiszúrtam...


29/N

2011. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Fiú papucs tipikusan kék színű, vagy fekete, míg a lány rózsaszínű vagy piros. A fiú papucs kicsit nagyobb méretű, mint a lány, ezért nem lehet összecserélni. A papucs egy olyan lábbeli, amit az ember otthon visel kényelmesen. Ha te ezeket pontosan tudod, akkor már egészen biztos, hogy nem lehetsz papucs. Remélem, hogy megértetted, amit írtam.
2011. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy fiú akkor lesz papucs amikor mindig az van amit a nő mond... egy fiú fogja kicsit pórázon a barátnőjét.... és legyen néha kemény ha kell és ne engedje hogy a lány uralkodjon rajta
2011. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!