Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szeret vagy nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy nem szeret? Én már nem értem a nőket.

Figyelt kérdés

VAn egy lány(17) beszélgettünk már kb 2-3 de régebb óta is ismerjük egymást mert együtt szilvesztereztünk.

Találkoztunk most hétvégén és megcsókolt, megölelt, fogta a kezem meg minden..úgy csinált mint aki szeret.

Aztán másnap meg azt mondta hogy mikor felkelt nem érzett semmit. Meghogy az a baj hogy nem tud bízni bennem mert hogy párhónappal ezelőtt az egyik barátnőjével "jóba" voltam. Nem tudom mitévő legyek.Nekem nagyon fontos ez a lány. és tényleg csak ennyi a baja hogy nem bízik bennem.De hogyan bizonyítsam be neki hogy szeretem??akármit mondok mindenre csak azt mondja hogy könnyű azt mondani..:S

/16F/


2011. ápr. 10. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell nyerni a bizalmát ennyi...meg nem akar annyira sokat,mert bnőjével jártál,és akármennyire nem éreztek egymástól semmi,ugyanúgy rosszul esik a csajnak,h a bnőjével járnál mos már...legalábbis én pipa lennék...
2011. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem jártam a barátnőjével..sőt még nem is találkoztam vele..csak sms volt semmi más..nekem kell ez a lány..mindent megtennék érte...
2011. ápr. 10. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne ad fel,loholj utána mint egy kiskutya és előbb vagy utóbb megtörik.Ne légy rámenős mert az ellenkezőjét váltod ki vele.Lepd meg dolgokkal kis pici ajándékkal és beszélgess el vele,mond el érzéseidet többször is.

Találj ki dolgokat amiben mindketten örömötöket lelitek.

Sok sikert hozzá!

2011. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rajta leszek a dolgon!!
2011. ápr. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!