Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírnám elfelejteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, és a padtársam! Jól elvagyunk ketten, sok mindent megbeszélünk! De én picit többet érzek, mint barátság! Nem szeretném ezzel elrontani a barátságunkat! Hogyan bírnám elfelejteni hogy semlegesen érezzek iránta? Vagy ez amit érzek az a barátság? Hát nem hinném! :/ van egy 2.5éves kapcsolata! Most pont együtt vannak, de 2 hete meg pont szakítottak! Azért mert keveset találkoznak, csak hétvégén! :/


Pénteken elmondtam neki hogy ragaszkodok hozzá, ezt lehet nem kellett volna, de már mindegy! :/ Erre ő azt mondta hogy tudom, észre vettem! Megkérdeztem tőle hogy te ragaszkodsz-e hozzám? Egyből rávágta hogy nem! De én tudom hogy ő is ragaszkodik hozzám, mert ha nem így lenne akkor nem lenne velem egész nap! Vagy rosszul gondolom? Szerintetek? Szerdán kimondta hogy szeret, de ez amolyan barátság szeretett lehet ugye?


Mit javasoltok mit csináljak?

Kezd kellemetlen lenni ez az érzés! Segítsetek! Köszönöm szépen! :)


2011. ápr. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
vonulj be a hadseregbe!
2011. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Vagy csajozz be :D
2011. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nemteszel semmit azért amit elakarsz érni akkor csak szenvedni fogsz. Nézz magadba állj elé és mond meg. Ha meg nem akarod akkor könnyen elfelejtheted az érzést. De úgykapizsgálom nemmegy vagyis kódulsz érte.;) Rajtad múlik. Ha tényleg a barátod akkor nemfog tönkremenni a barátság.
2011. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előző!


Hogyan bírnám elfelejteni könnyen ezt az érzést?

2011. ápr. 9. 22:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy néz ki hogy minden megint a régi kettőnk közt! :)
2011. ápr. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!