Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos soha nem érzem biztosan, hogy a barátom szeret engem. Öt hónapja vagyunk együtt, de soha nem mondott még az érzéseiről semmit. Se azt, hogy hiányzom neki, hogy fontos lennék neki, semmit. Ha én írok ilyesmit neki, arra nem reagál, ha pedig mondtam, úgy éreztem, mintha zavarná is. Az utcán nem szereti megfogni a kezem, mert "ő nem az a típus", és ő "nem a szavak embere".


Persze biztosan van, aki tényleg ilyen, és attól még szereti a másikat. Viszont ő nem is viselkedik úgy, hogy az nekem egyértelmű legyen. Ha fáradt, akkor pl. nem akar velem talizni hétvégén a szabadnapján, akkor sem, ha előtte 10 napig nem látott. Kérdeztem már tőle, arról van-e szó, hogy azért van velem, mert jobb épp nincs, és időnként azért jó velem lenni, ha kedve van, de nem több. Azt mondta, "ő ezt nem így gondolja", de mást nem mondott arról, mit gondol kettőnkről.


Ha munka után fáradt, már nem akar velem beszélni sem msn-en, sem skype-on, elég neki az átlagban, ha 3-4 naponta beszélünk akkor, ha épp nem tudunk talizni.


Ti mit gondoltok, lesz ez még jobb? Mit tehetnék? 22 éves lány vagyok, első párkapcsolatom.


2011. ápr. 9. 20:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Huhh, hát szerintem nem véletlenül írtad ki magadból, hisz jól tudod mi a válasz!! Jobbat érdemelsz, ne hagyd, hogy az érzelmeidnél fogva rángasson, szerintem lépj ki ebből a"kapcsolatból", amíg nagyobb sérülés nem ér!!
2011. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyértelműen váltsad le az illetőt. Nem megfelelő helyen áll az életedben. :)
2011. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz szívvel, de megpróbálnék másokkal is MSN-ezni, vagy Szkájpolni, vagy felesben bevállalni egy másik sráccal két mozijegyet, valami olyan filmre, amit mindketten végig bírtok nézni. Esetleg egy pohár ásványvíz mellett megdumálni, hogy idén is milyen szépen zöldellnek a fák, vagy milyen kocsikat állítanak ki a Genfi Autószalon pavilonjaiban. Valami ilyesmit tennék a helyedben, elsőre.
2011. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!