Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés
Tisztelt hölgyeim, főleg a Debreceniek. Nem értelek titeket!! Miért nem bírjátok az olyan srácokat akik igazán udvarolnak és nem egy egy éjszakás kalandra vágynak? A szép, csinos lányok (azok az igazán belevalók) csak az ultra macsó 23-27 éves srácokat keresik, kocsi legyen meg egyebek. Aki bókol, aki ott van ha kell, aki meghallgat titeket, aki tiszteli az éneteket, meglepetést próbál szerezni nektek, akik azért szeret, hogy vagytok, kívül belül. Aki nem egy két lábon járó újabb trófeát, p...-t lát bennetek, az miért nem kell??!! Miért nem adtok egy esélyt neki?? 22/F
2011. ápr. 9. 19:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ó köszönöm a biztató szavakat :)! Magyarul törődjünk bele, hogy lehetőség már egyre kevesebb lesz ahogy telik az idő, ahogy idősödöm, mert a rendes lányok elkelnek, mert tini korukban megtalálnak valakit akivel lehetnek. Nagyon jó érzéssel tölt el, és nagyon nem tud vigasztalni, hogy vannak szemét palik. Úgy gondolom, hogy van egy szerencse és egy sorsnak nevezett dolog, valakikkel kivételez és ők sikeresek párkapcsolatban egyebekben, valakiket meg észre sem vesz, és egész életükben szívnak!!! Ennyi...
2011. ápr. 10. 11:02
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, egyre kevesebb lesz, mert amíg ti azzal vagytok elfoglalva, hogy úgyis csak a bunkózás kell és nem próbálkoztok, addig semmi nem lesz.

Megint erősen általánosítottál, ahogy itt a férfiak szoktam többségében, pedig csak próbálkozni kell minél többet. 22 vagy, nem tudom elhinni, hogy az összes lány eddig kikosarazott, mert nem vagy kőbunkó.

Ja, de most nézem, hogy neked igazán belevaló kell külsőleg, na azokkal vigyázz, mert ők ilyenek, adhatnál lejjebb az igényeidből és akkor lehet szerető társra találnál. Vagy gazdagodj meg és legyél bunkó, akkor lesz olyan nőd, amíg nem talál jobbat. Ennél többet nem tudok tanácsolni!

Miért van az, hogy rajtatok kívül millió normálisan működő kapcsolat van? Csak ti nem találtok normálisat? Ne mááár. (ugyanez a lányoknak is szól, akik nem találnak normális párt persze és panaszkodnak, hogy minden férfi szemét)

2011. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen sajnos eddig mindegyik csalódás volt és kikosarazott, pedig nem a leg-leget kerestem és láttam bennük. Sőt volt egy aki tökéletes volt minden szempontbólé és nem egy model alkat, de neki sem kellettem, egy évig húzódott a dolog. Igen tudom, hogy rajtunk kívül nagyon sok működő kapcsolat van, éppen ezért tettem fel a kérdést, mégis mi van a mai világgal? Na mind egy. Abban kaptam megerősítést tőletek, hogy nagy valséggel csak velem van a gond, és a világ nagyszerű!
2011. ápr. 10. 14:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Az Isten szerelmére fiúk hagyjátok már abba a siránkozást! Nem veszítek észre, hogy mit csináltok, könyörögtök a nőknek, hogy ugyan már vess rám egy pillantást, gyere el velem randizni, feküdj le velem! Volt valami eredménye? Na látjátok! Nem csak, hogy semmit nem értetek el a nőknél, még szereztetek magatoknak pár kellemetlen pillanatot. Ti csak töprengtek, ugyan mi a baj veletek? Fogytok, gyúrtok, tanultok, művelődtök, de semmi sehogy sem értek célt. Barátaim, nem gondoljátok már, hogy kissé unalmas ez az egész ügy? Nem gondoljátok, hogy ideje lenne váltani? Hosszú évekig gyötritek magatokat, miért nem jött össze nektek, ha nálatok semmivel sem jobb csávoknak sikerült. Egy idő után rá kell jönnötök, hogy értelmetlen. A női irracionalitást nem fogjátok tudni úgysem megfejteni, maguk sem tudják megmondani, miért szeretnek titeket, vagy miért küldenek el melegebb égtájakra. Harcoltok, de mihaszna? S a sok kudarc egyre inkább aláássa az önképetek, csúnya vagyok, unalmas, szegény, gyökér. Ezt akarjátok? Harmincévesen rádöbbenni, hogy mennyire nyomorultak vagytok? Vagy végre férfiként viselkedtek! Négy szó: nem kell barátnő mindenáron! Nem kell az álszent szűzkurv@, sem a nagypofájú plázapics@, sem ilyen nő, sem olyan nő. Mikor látjátok be, az életetek sokkal fontosabb annál, minthogy az egészet egy nőre építsétek! Boldognak lenni párkapcsolat nélkül, nehéz de lehetséges! Nagy áldozat tudom, de csak így fogjátok elérni, hogy ne függjetek a női szeszélytől! Legyetek függetlenek! Legyetek kemény férfiak, akik nem szorulnak senkire! Ne a nőkhöz legyen bátorságotok, hanem az élethez! Jelöljetek ki magatoknak nagy célokat, alkossatok az életben, építsetek, bontakoztassátok ki magatokat! Ne hagyjátok, hogy az egész életetek a nőzéssel teljen el! Nekem vannak céljaim, s ezeket nővel vagy nő nélkül szeretném megvalósítani! Hát nektek?

Amúgy pedig a nők miattunk érzik, annyira nyeregben magukat. Ha nem lenne annyi b@lf@sz mint mi, akik pitizünk a figyelmükért, biztos nem hordanák egyesek ilyen magasan az orrukat. Ha sok leszólítással és szemezéssel, csak a női hiúságot hizlaljuk.


A nők ugye biztonságérzetet akarnak érezni a párjuk ellen, ez mind szép és jó, csakhogy nem tudom mi ellen. Nem a középkorban élünk, a pasival járkáló nőket nem háborgatják annyira, nem is beszélve arról, hogy szerintem egy „rendesnek” mondott fiú sem állna tétlen, ha látná, hogy a barátnője veszélyben van. Az ember mégha csak egy rendes fiú is vérszemet kap, ha szeretteit bántják. Ez persze a bunkókban is megvan, mármint az agresszívitás. De az érzelmi biztonságot is meg tudják adni a nőknek? Egy ilyen „igazi férfi” vajon ellent tud-e állni a csábításnak, segíti-e a nőt céljai elérésében, lehet-e rá támaszkodni? Biztos vannak rendesek az ő körükben is, de egy részük, jó részük link. Bár lehet a nőknek kell ez a bizonytalanság, nem igazodom ki rajtuk. De ezért sem töröm kezem-lábam a kegyeikért. Előbb-utóbb a nők is be fogják látni, hogy ha egy rendes párkapcsolatot akarnak, a tinédzser beidegződésektől meg kell szabadulni.


Amúgy pedig nem tudom, az embernek feltétlenül ösztönlénynek kell lennie? Vagy a nők csak az x-edik csalódás után fedezik fel magukban a józan észt?

Amúgy pedig hány modern nő akar egyáltalán gyereket? Sok de egyre kevesebb. Úgyhogy nem tudom, miért számítana egy lánynál, hogy egy fiú alkalmas-e apának, ilyen fiatalon?


Nekem sem volt még sosem barátnőm, sőt a nőktől egy kedves mosolyt – nem sok – annyit sem kaptam, és a tetejébe még idősebb is vagyok nálatok, de fogadjátok el egy „öregebb” bölcseletét, és kérlek benneteket, ne hagyjátok, hogy a nők megnyomorítsanak benneteket. Igen is értékesek vagyunk mi mind, még ha a nők erről más hogy vélekednek is. De ez nem az ő hibájuk, mindenki keresi a boldogságot, nekik is joguk van a bunkókat választani, ha az ösztöneik azt diktálják.


S mielőtt a női fórumozók nőgyűlőlőnek kiáltanának ki engem, megjegyzem, hogy nem a nők ellen emelek kifogást, csupán a modern párkapcsolat- és férfi-nőkép ellen.

Ja igen és se csúnya, se lüke nem vagyok, sőt egyik másik nő ismerősöm kifejezetten kedvel. :D


24F

2011. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kolo válasza:

Hiába vagyok sportos? Hiába vagyok valamilyen szinten művelt? Szerinted igen. Nem értek egyet. Ezt mind a magam örömére csinálom. Nem könyörgök senkinek, még, ha úgy is gondolod, csak nem értem, mi a baj velem. Illetve nem is biztos, hogy velem, sőt. Nem vagyok kapcsolatfüggő, de tényleg nem értem a női világképet. Mindenesetre inkább egyedül vagyok, mintsem könyörögjek, vagy lejjebb adjam az igényeim. Egyébként nem a plázacicákat értem ezalatt, hanem a normálisan kinéző, igényes, értelmes nőket. Ha egyszer én jól nézek ki (mindenkinek van tükre...) miért legyek egy csúnya lánnyal, aki egyáltalán nem vonz?

Nos ezért bátorkodtam írni, hogy nem értem ezt. De hozzátenném, hogy abban egyetértek, nem lehetetlen kapcsolat nélkül boldogan élni...

2011. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én értem az érveket. DE!! ÉN nem akarok egyedül megöregedni értitek? Próbálkozom én, de egyszerűen nekem nem jön össze, úgy mint másnak, rip-rop és már kapcsolatban is van. Megkapom, hogy egy tündér vagy, egy k@ jó arc, b...@rás milyen a dumád, aranyos, főnyeremény, de semmi több, nem néznek rád úgy ahogy kéne ... Éppen ezért ezek miatt a kudarcok miatt, most már csak magában keresheti az ember a bajt?! Mert tuti én vagyok a szar..!! Igen legyen az a lány dekoratív és intelligens ez nem nagy elvárás, hagyom a plázabukszákat és az üresfejű modelleket. De hol vannak a normálisak? Ááá nem értem, és le vagyok keseredve nagyon, hisz az én koromban már házasodnak az emberek én meg itt tengetem napjaimat, tök egyedül .. borzalmas s...@r érzés végig menni az úton, most meg tavaszodik is és látni a párokat a parkokban. Ez van!
2011. ápr. 11. 13:04
 17/17 anonim válasza:
Nyafogtok össze-vissza!!!Így tényleg 1 szánalmas balf..zok vagytok!!!:@Önsajnálat az megy nektek!!!!Ilyennel tuti szóba se állnék!!!:S Ha nem veszed 1 pindurit alább az igényedet tuti nem találsz magadnak párt!!!Lehet h 1 oan csaj lesz majd a feleséged akit el se tudsz képzelni!!!Te meg itt finnyázol!!!:S Mit gondolsz én meddig vittem le a határt?!Legyen ápolt és ne legyen bunkó!!!!Most 1 nálam 10-11 évvel idősebb pasival vagyok,punk és arany szíve van!!!Mekkora váltás ez a pasi az exem után akinek bomba alakja van,helyes,bunkó de aranyos!!! Honnan tudod h egyik duci csajnál se lesz meg az a bizsergés?Nyitott szemmel járkálj és ne ragadj le az ideálodnál mert észrevehetted h nem találsz köztük párt!!!!Le lehet engem húzni de gondolkodj el rajta amit mondtam!!!Aki ide írt mind segíteni akart 1-2 kivétellel!!!Semmi önsajnálat,tessék talpra állni és irány a vadászmező ahol sok-sok csaj van akik csak rád várnak!!!;)Sok sikert neked/tek!!! 21/L
2011. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!