Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokott ilyenen gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott ilyenen gondolkozni?

Figyelt kérdés

Állandóan azon jár az eszem, hogy vajon most épp mit csinál a volt barátom. Nagyon hiányzik:(

Pl:fiúk, ti ha szakítottatok egy lánnyal, utána eszetekbe jut?


2011. ápr. 9. 15:27
 1/2 essney ***** válasza:
Én nem járok senkivel most, de én is folyton arra gondolok, hogy mi lehet most azzal a fiúval, aki tetszik... És azon aggódok, hogy nem esett-e valami baja:(
2011. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 napietus ***** válasza:

nekem eszembe jutnak néha az exeim. de csak, mint ahogy egy régi, gyerekkori balatoni nyaralás eszembe jut...szép emlék, és ennyi. akivel tartom a kapcsolatot, azzal tudom, mi van, örülök, ha pl. megnősült, vagy gyereke született, kicsit szomorú vagyok, ha rossz dolog történt vele. szóval mint ahogy egy haverhoz viszonyul az ember. akivel meg nem tartom, annak oka van, és az nem is érdekel.


29/N

2011. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!